Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki állandóan baszogat és nem tudom hogy állítsam le szerintetek? Többi lent 15/f

Figyelt kérdés
szóval az egész ott kezdődött hogy elejtettem a gólyatáborban egy rossz szót miszerint 13 évet lehúztam egy Nádudvar nevű putriban (gyűlölöm azt a helyet és nagyon indulatosan tudok róla beszélni) És onnastól megállás nélkül elkezdett baszogatni hogy putri (ez még nem olyan gáz) utánna jött olyan netről csórt szövegekkel hogy olyan zsíros a bajszod hogy belőlled él a mcdonalds (még mindig nem) ellenem fordította majdnem az összes fiút az osztályba (már elég felháborító) aztán írt róllam egy beefet (mondjuk neki ugrasztottam egy hevaromat akit az egész város tisztel és pár napig napig meg se mert szólalni) aztán ma táblára rajzolt majmot és oda írta a nevem (ovodás szint) és tesin nyakon vágott de mivel elképesztően birka türelmű vagyok nem csináltam semmit utánna fülön baszott (egy órán át csengett a fülem tőle) akkor felálltam megmondtam neki az osztály előtt hogy mi a faszt képzel magáról? és ha még egyszer egy ilyesmit megmer csinálni akkor kiverem az összes fogát. kiröhögött és ment dumálni erről a haverjaihoz. mondhatjátok hogy verjem meg de 2 okból nem jó ötlet 1.ez egy nagyon elit iskola ahol komolyan veszik a verkedést és instant kicsapnak 2.ha neki esek nem jön ki élva csak ha sírva könyörög hogy hagyjam életben (a hevrjai nem állnának mellé pont olyan álszentek mint ő) szerintetek mit csináljak?

2015. szept. 9. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
kérem válaszoljon valaki :(
2015. szept. 9. 16:58
 2/6 anonim válasza:
Hát, ez nagyon komoly probléma, az ilyesminek sosincs jó vége. Szüleidnek és tanáraidnak szóltál? ( Bár a tanárok ilyen esetben nem a segítőkészségükről híresek. ) Lehetséges lenne számodra egy iskolaváltás?
2015. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj utána iskola után, vagy tudd meg hol lakik, és várd meg a közelben, és kérdezd meg tőle, hogy mi is a baja tulajdonképpen?

Fenyegesd meg nyugodtan, egy jókora verést ígérve neki.

(már ha valóban képes lennél rá, hogy elverd)

Amúgy ösztönből nem kötekednek olyanokkal az emberek, akik láthatóan erősebbek náluk.

2015. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
végül szóltam osztályfőnökömnek majd kiderül hogy mi lez
2015. szept. 9. 19:22
 5/6 anonim válasza:

Mi lett? :D

Miket mondd még neked?

Valószínűleg oka van annak ha így viselkedik. De a Te sem tudod,mi akkor van a gáz..

2015. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mesélj, mi lett a vége?
2015. szept. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!