Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy éve járok új suliba, és...

Egy éve járok új suliba, és tetszett egy fiú. Nem is vettem róla tudomást meg semmi, de 6 hónapja megint tetszik és már szerelmes vagyok bele. Szerintem tudja, de nem akarja el mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írtam neki órán papíron hogy tetszik,de nem írt vissza semmit,oda adta a padtársának mintha neki írtam volna és ezzel jól beégetett..De a napokban figyeltem őt hogy ebédkor figyel engem,és mosolyog közben.Nem értem őt.És már eltervesztem hogy elmondom neki hogy szerelmes vagyok belé,de nem tudom hogy hogyan és mikor mondjam el.Mert nem szoktunk beszélni se meg semmit.Ő 12 éves.Kérlek segítsetek! :( 13/L

2015. szept. 12. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is ismered-hiszen nem szoktatok beszelgetni-akkor hogy lehetnel bele szerelmes? Max szimpatikus, vagy vonzo, esetleg rajongsz erte mint a korod beliek egy popsztarert szoktak.
2015. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi rosszul irtam..Egy osztalyba jarunk...Azt kifelejtettem bocsi :/
2015. szept. 12. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg többször keresni a társaságát. Szünetben kérdezd meg,mi volt a házi ebből vagy abból a tantárgyból. Egyébként akkor kellene elmondanod neki amikor kettesben vagytok,ha mentek haza az iskolávból mondjuk,csak lesz olyan,hogy nem a barátaival megy. De lehet a srác még éretlen lenne ahhoz,hogy mi a"szerelem" meg hasonlók,de ezt nyilván csak te tudhatod. Unokaöcsém 6.-os és 12 éves,de az ő felfogása szörnyen gyerekes és ráadásul logopédiai beszédfejlesztésre szorulna. Azt mondom azért próbáld meg, hátha összejön! :) 15/L
2015. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy soha nem vagyunk kettesben,mert mindig kiroan az osztalybol ha vege az oranak,tizorainal mindig a barataival ul.En pesig nem merek oda menni hozza,de nem is ertem miert XD
2015. szept. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!