Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Történt velem egy dolog ami...

Történt velem egy dolog ami miatt az egész iskola nevetni fog rajtam hétfőn.7 osztályos vagyok. Most mitcsináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Had nevessunk mi is, mi tortent?
2015. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha nem a kérdesre válaszolsz ne írj.
2015. szept. 18. 17:47
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha akarod leírhatod privátban,és talán tudok rá válaszolni. 15/L
2015. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Altalanos valasz nincs, nagyban attol fugg, mi tortent, ha gondolod leirhatod privatban.


Amugy meg ha nevetsz sajat magadon, es ugy latjak, a rohogessel nem bantanak meg, mert te is nevetsz rajta es egyaltalan nem erdekel az, ami tortent, akkor nagyon hamar lecseng a dolog. A lenyeg, hogy ne lassak, hogy szegyenkezel vagy bant a dolog.

2015. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Jujujuj , csaknem összeszartad magad a suliba?
2015. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan velem nem ált.suliban történt, de nekem is volt olyan sztorim, amiről azt hittem, hogy körberöhögnek és majd hetekig én leszek a téma.


ó, jajj, 12 éve már, de beszélgetésekkor még mindig előjön, de akkor néhány napig jártak csak csodájára a dolognak... mondjuk érdekes, hogy már 1 óra múlva tudta a fél iskola, hogy mi történt... és volt, aki még gratulált is hozzá :D


Utólag már kifejezetten vicces a szitu, még akkor is, ha ott, akkor majd elsüllyedtem...

2015. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
2oladali tüdő gyuélladás,2hét otthon. talán elfelejtik.
2015. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Azóta voltál suliba? Mi az ami történetet?bele vágtál a hajadba vagy befesteted és csúnya lett.Olyan nagy dolog tán nem történt,hogy mindeni ezen nevesse.

Egyébkén velem ez történt.Tényleg nevettek,de én azt mondtam,hogy nekem bejön és abba hagyták...

2015. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem összecvsináltad magad az iskolába, akkor nem lesz belőle túl-nagy gond.
2015. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
81%
Hát B@zmeg 7. osztályos vagy a kisebbeket le tudod verni a többi meg had röhögjön. Nem mindegy miről van szó, vaktában nem tudunk tanácsot adni
2015. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!