Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ilyen helyzetben...

Szerintetek ilyen helyzetben kinek kellene kezdeményezni/először lepni?

Figyelt kérdés

Van 1 srac, akivel együtt járunk edzésre es eddig olyan, mintha bejönnek neki, de nem akarom el szólni magam :)


De a lényeg, hogy nagyon jofej, aranyos velem


Es a kérdés az lenne, hogy ilyenkor szerintetek kinek kellene először köszönnie a folyosón?

Es megvárjam, hátha bejelol vagy en jelöljem be Facebook-on ( nem ismerkedés céljából akarom bejelolni :) )


Es eddig 2 edzesunk volt :D



2015. szept. 21. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Still better lovestory then Twilight...


De..

A csávónak illik előreköszönni, mivel hivatalosan ő neki kell téged megszerezni és nem fordítva.

De whatever, szerintem te is ráköszönhetsz-bejelölheted, ha nem köszön egy rövid időn belül.

2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én bejelöltem a pasimat és 5 éve megvan. :) Legyen benned tartás, hagyd meg, hogy ő kezdeményezzen. Legyél laza és ha itt az ideje és tényleg bejössz neki, be fog próbálkozni. Ha nem, akkor lett egy haverod és ennyi. Szép ha a fiú előre köszön, de azért lehet az is cikis, ha csak az illem miatt te nem teszed meg és játszod a jégkirálynőt. A helyzet adja magát, meglátod, köszöntök és ennyi. Gondolom neked is bejön, ha ennyit gondolkozol ezeken.
2015. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hat igen, bejön :D :/

Mondjuk ma is picit fura volt :D

Remelem nem en gondolom tul/értelmezem félre a dolgokat :D


Amúgy eszem agaba sincs jegkiralynot játszani :)


Szerintem meg várok picit, 1-2 hetet es ha utána se köszön/jelöl be, lehet en lépek :D

2015. szept. 21. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért későn sem jó. Valahogy nekem úgy volt, hogy megismerkedtünk aztán eltelt 1 hónap, bejelöltem, eltelt 2 írt, hogy nem megyek-e el vele ide-oda. És összejöttünk. Mi a találkozó, a bejelölés meg az üzenet között csak úgy találkoztunk, hogy ha az utcán összefutottunk. Nekem megérte várni. :) mosolyogjál, legyél kedves, vicces de szerény és türelmes.
2015. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb 2 hét után lesz 1 hónapja, hogy edzésre járok :)
2015. szept. 21. 21:15
 6/11 A kérdező kommentje:

Es a folyosón is mosolyogjak ra? :D


Csak nem akarom, hogy rajojjon, hogy nekem igazából bejön :D

Mármint persze ha O is 'felvallalna' előttem ezt akkor oké :D

2015. szept. 21. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Mosolyogni mindig lehet szerintem. Jó persze, érted, nem úgy vigyorogni, mint a tejbetök... :) csak mosoly és szia. Valahogy úgy kellene előadni, ha már nem akarsz feltűnő lenni, hogy természetes legyen. Én alapból is egy mosolygós lány vagyok, de én is vittem túlzásba tini koromban. Tudom, ha bejön akkor ez egyre nehezebb, de valahogy biztos sikerül. ;) Egy biztos, szerényebbnek lenni előnyösebb, mint vihorászni, feltűnősködni. Fura, mert ha egy olyan srácról van szó aki nem jön be, ezek természetesek, de ha egy csaj "rákattan" valakire olyan bonyolult lesz, nem? :)
2015. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Légy laza, és kedves!
2015. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De, pontosan :D


Szerenynek lennem könnyű lesz, mivel amúgy sem szeretek tul feltűnő lenni :D

2015. szept. 21. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, én szorítok neked aztán majd meséld el, hogy mit sikerült alakítani. :)
2015. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!