Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tovabb szeretnek tanulni de...

Tovabb szeretnek tanulni de senki sem hisz bennem es ezzel kapcsolatban gunyolnak. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Csöndben maradsz és nem beszélsz a szándékaidról. Kivéve, ha nagyon muszáj. Tanulsz és ha felvesznek akkor végigcsinálod a sulit.

Az a fontos, Te mit gondolsz, az a fontos, hogy végigcsinálod-e vagy hagyod, hogy nekik legyen igazuk.

2015. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hol és mit szeretnél tanulni?

és, hogy megy a suli?

mert ha atomfizikus akarsz lenni, de a gimis fizkát csak nyögöd akkor arról tlaán lemondhatsz.


De ha úgy érzed, hogy van tehetséged, szorgalmad, és fenn tudod tartnai az érdeklődésed a dolog iránt a jövőben is, akkor a többiek csak tahók és le akarnak húzni, mert ha én hülye vagyok az egyetemhez, akkor te is gyere velem közmunkára! - sarkosan fogalmazva.


Ha egy dolgot tudnék tanácsolni akkor azt mondanám, hogy mindig higgy magadban.

2015. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

és te hiszel magadban?

szerinted összejöhet a dolog?


22F

2015. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
engem ezzel mindig motiválnak ha valakik szerint ez vagy az nem fog menni, a legjobb érzés odavágni azzal mikor mégiscsak teljesítetted azt amiben mindenki kételkedett:D
2015. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kik gúnyolnak ??
2015. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak akarsz továbbtanulni, akik gúnyolnak, vagy magadnak?

Ismered az anekdótát a kis békáról?

Másznak felfelé az állatok a sziklafalon. Sok állat mászik, a nyuszitól a medvéig. Alul öszegyűlneka varjak, és kárognak: - nem tudnak felmászni! úgyis leesnek! ott lehetetlen felmászni! Nem fog sikerülni! mind pofáraesik! - és valóban, egyik állat a másik után esik le. Csak a kis béka nem. Az mászik, mászik, egyenletesen. A varjak tovább kárognak, úgyse ér vel, úgyis leesik. De nem. A kis béka felér. Odarohannak az állatok, kérdezik tőle: - Te csúf kis béka, ta hogy tudtál felérni, mikor ez nálad sokkal erősebb, ügyesebb állatoknak se sikerült? Mire a kis béka kezét a picsiny füléhez tartja: heeee? Nem értem, süket vagyok!

2015. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem foglalkozol velük és megmutatod, hogy tévednek. :)
2015. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Az nem megoldás, hogy ne mondja el. Nálunk is mindenévben kötelezik a diákot, hogy elmondja év elején, hogy mik a tervei a következő évre, vagy az egész életére? Ha nem mondod el akkor már te leszel a rosszgyerek...
2015. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
irodalom vagy biosz tanar szeretnek lenni. ugy erzem nem vagyok hulye egyikhez sem. jo tanulo vagyok, a suliban emiatt szoktak szekalni. nem vagyok streber csak a kozeg olyan rossz itt videken hogyha egy ertelmes mondatot elmondassz akkor 40 ember hatrafordul hogy he te ezt honnan tudod?:D minden nap tanulok legalabb egy orat, megirom a hazikat. probalok nem rajuk ugyelni, csak a banto az hogy az ismerosok kozott felnott emberek is savanyu pofaval bologatnak meg rohognek ha a tovabbtanulasomrol erdeklodnek
2015. szept. 24. 20:09
 10/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mutasd meg nekik, hogy tévednek! Ne keserítsen el egy rossz szó sem!
2015. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!