Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy kisiskolásnak ki vannak festve a körmei? És mit szólnak a tanárok?

Figyelt kérdés

Én 10 éve ballagtam el 8.ból, nekünk nem volt szabad. Most mi a helyzet?

Van egy kishugom, most 2. osztályos. Én magamnak állandóan festegetem a körmeimet, egy héten kb 3x más színűek, illetve körömnyomdázok, körömmatricázok, ebben élem ki egy jópár éve a kreativitásom. Hugom már egy ideje nyaggat, hogy ő is szeretne, főleg ha lilára festem vagy rózsaszínre akkor az nagyon tetszik neki. Kérdezi mindig hogy miért nem festem ki neki is, erre azt a választ adom, amit én is kaptam anno, hogy az még nem neked való, meg suliban nem szabad. De elgondolkodtam rajta, hogy miért is nem? Mi rossz van abban? Az csak egy díszítés nem olyan mint pl a smink, hogy egy idő után a lányok smink nélkül nem tartják magukat szépnek...


2015. szept. 28. 21:35
 1/4 anonim válasza:
Vannak olyan iskolák ahol engedik a körömlakkot. Szerintem sincs vele semmi baj. Egyszer fess ki neki és meglátják ok mit szólnak hozzá a tanárok
2015. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a húgom csinálja olyan havi egyszer a lányomnak.

Nálunk az oviban nem szólnak, de persze ezek pasztellszínek, meg hópelyhek (frozen rules :D ).

Inkább kérdezz rá a szüleiteknél.

2015. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért tiltják. Semmi baja nem lesz a gyereknek.

Alsóban az ofő megengedte ,hogy kifessük,de felsőben már olyan szigorúak voltak,hogy még a nude színeket is leszedették,SŐT egyik oszt.társamnak átlátszóval volt kifestve , a gyűrűsre pici köveket rakott és lemosatták.

Engem tavaly felvittek igazgatóhoz,mert mindig amikor lemosatták rólam a tanárok,másnap visszafestettem.

Igazgató meg úgy röhögött ,hogy emiatt elveszik az idejét. Azóta jóban vagyok vele. Most vagyok 8.-os.

De némelyik tanár jó fej. Azt mondják: Rejtegetsd a többi tanár elől. Hol vetted

Milyen márkájú?


Szerintem tegyetek egy próbát. Festsd ki neki,és tényleg várkátok meg,hogy mit szólnak a tanárok.

2015. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se baj, én örültem mikor elsőben anya kifestette a körmöm rózsaszínre, olyan cukinak éreztem, a gyerekeknek ez annyit jelent mint egy nyaklánc.
2015. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!