Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, veletek történt verekedé...

Fiúk, veletek történt verekedés sok volt? Bővebb lent!

Figyelt kérdés
Általános után mennyit verekedtetek, és hogy? Titeket vertek meg, vagy ti valakit? Érdekelne, hogy más középiskolás életéhez viszonyítva nekem mennyire nyugis ez az évem. Engem nem szoktak bántani, csak néha meglökdösnek vagy beszólnak 1-2-t. Hosszú sztorik érdekelnek, például egy srác nektek ment mit reagáltatok, vagy bármi. Légyszíves ne hazudjatok. Köszi a válaszokat!

2015. szept. 30. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Most vagyok 11.-es és eddig két verekedésem volt.

Az elsőben én támadtam. Belém kötött a srác, mert elvileg szemeztem a barátnőjével(igen szemeztem egy lánnyal, de az nem a barátnője volt.. max ő gondolta annak), meg nem tetszett neki a pólóm(szerintem ezek csak kamu indokok voltak hogy belém kössön, vagy nem tudom). Próbáltuk megbeszélni vele nyugisan, de ő valahogy mindenben csak a rosszat látta, és mikor már láttam hogy itt szóval nem megyek semmire, és már pattanásig van feszülve a srác, akkor úgy voltam vele inkább én üssek először. Meg is történt, kicsit hemperegtünk a földön, ütöttük egymást, végül sikerült leszorítanom és szétszedtek minket. Győztes nem igazán volt, mindketten kaptunk rendesen. Pár hét múlva rendeztük a dolgot, bocsánatkérés minden és azóta nem ellenségeskedünk.


A második esetben nem én voltam a kezdeményező, de én jöttem ki jobban. Ez egy ilyen szokásos eset volt. Megyek a minimum 2m széles folyosón, szinte üres az egész. Jön velem szembe a srác a haverjaival, és direkt nekem jön, majd a szöveg hogy "Mi van nem látsz? Mit jössz nekem. Gyere játsszuk le" stb.

Én inkább tovább mentem de a gyerek utánam jött és ököllel tarkón csapott. Megfordultam elkezdett lökdösni. Aztán verekedni kezdtünk és sikerült olyan helyzetet kialakítani, hogy én lettem felül és bevertem a fejét a pad sarkába. Egy pillanatra elkábult, ez pont elég volt arra, hogy lefoglaljuk a haverjait és szóljunk egy közeli tanárnak.


Ezt leszámítva az én életem is nyugis. Persze haverokkal rendszeresen verekedünk de az nem komoly :D

2015. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! :)
2015. szept. 30. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. minden héten (amióta boxolok)...
2015. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!