Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon bennem van a hiba?

Vajon bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középiskolát, és nem igazán tudok beilleszkedni. Ha más mondd valami vicceset, röhögnek, ha én mondok hasonlót akkor szinte levegőnek néznek.


Mintha rólam nem tudnák elképzelni, hogy vagyok valaki...

Ráadásul most az egyik osztálytársam egyest kapott egy dolgozatára, én ötöst. Egyik feladatnál a megoldást csak tippeltem, bejött. Most ezért nem bír, mert hogy "ja persze..." Nagyon látványosan nem bír, pedig soha nem bántanám meg, nem tennék neki rosszat.. Nem értem..


Mit csináljak, hogy elfogadjanak, mi lehetett rossz a bemutatkozásomban?


2015. szept. 30. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló van... Ha mondok valami viccet, akkor néznek rám, mint borjú az új kapura... Beilleszkedni ebbe az osztályba már sose fogok tudni igazán, de új suliba nincs kedvem menni.. Nekem az a lényeg, hogy nem packáznak velem, tudják, hogy rossz vége lesz...
2015. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, akin meg látják, hogy olyan irányítóbb személy, annál meg akkor is röhögnek ha egy elképesztően szar viccet mondott, ami nem is vicc szinte.
2015. szept. 30. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:

jó hát ez minden osztályban (csoportban) így van, lesznek vezető, vezetőbb személyiségek, lesznek a kutyák, lesz oylan akivel szemétkednek, lesz oylan is akivel senkinek nincs különösebben semmiylen közös pontja és lesz olyan aki kb mindkivel ki tud jönni.


az viszont, hogy nem nevetnek miden poénodon ne tántorítson el a poénkodástól.

Meg ez csak gimi, max lesz 2 emeber akivel gimi után is tartósan kapcsolatban maradsz (jó esetben).

2015. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell keresni a hasonlóan alsóbb pozícióban maradtakat és velük haverkodni.
2015. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!