Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csinálhat ilyet az osztályfőnök?

Csinálhat ilyet az osztályfőnök?

Figyelt kérdés

A sulim alapból eléggé laza hely a kinézetet tekintve, orrpiercingért nem szólnak, extrém hajszínért sem, az alattunk lévő osztályokban van szürke, vörös, de még türkiz is és senkit sem zavar. Viszont az osztályfőnök kitalálta hogy mi ilyet nem tehetünk, az meg hogy a suliból senki másnak nem tiltják nem érdekli, még egy rózsaszín csíkért is szólt egy osztálytársam hajában (bár nem ez a legextrémebb), közölte hogy csak és kizárólag természetes színre festhetjük mert ő azt mondta. Aztán kitalálta hogy iskolába nem illik "kipakolni", de ezt nem a köldökig kivágott rucikra érti, hanem egy sima mélyebb nyakú trikóért is beszól, merthogy nem hordhatunk olyat ami "felkelti a férfiak figyelmét" (utoljára ilyet egy görög kolostorban hallottam és nem is vallásos a sulim). Most ha úgy nézzük egy garbónyakú felsőben is megbámulhatnak de attól nekünk kb. a standard szűknyakú pólónál nem lehet mélyebb ami meg lehet finnyás vagyok, de utálom mert az össz felsőm 10% hordható ilyen követelményekkel és nem egyszer rántottam meg úgy a fülporcban lévő piercingemet hogy vérzett szóval ha tehetem nem olyan pólót hordok.

Na most, ő kijelentette ezeket a vasszigorlatú szabályokat, de hogyha senki másnak nem tiltják és a házirend se emeli ki külön hogy nem lehet, akkor tehet valamit akkor ha ezt nem tartjuk be?


2015. okt. 1. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

semmit szerintem :)

max nem adja meg a jobb jegyet év végén :D de azt ki lehet bírni...valahogy

2015. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehet, és semmi joga sincs ilyet megtiltani.

Gyűlölöm az ehhez hasonló, önkényes, 40 évvel elmaradott tanárokat

2015. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért határ van, qrvának tényleg nem kell öltözni, alig pitsatakaró miniben, meg totál mélyen dekoltálva. Viszont ez meg túlzás. Bár igen, nekem csak a mellkasomon volt kivágás gimiben, a cicimig nem ért, így is megnézett aki akart, mert nagy a mellem...orrpirszinget megjegyezte rosszallóan, aztán ennyi.
2015. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!