Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem jó semmi az osztályt...

Miért nem jó semmi az osztálytársaimnak, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Mindenért beszólogatnak. 9.-ben azzal kezdődött minden, hogy az volt a bajuk, hogy szerintük nem kéne úgy nyomulnom egy másik osztálytársunkra. Ugyanis tetszett az egyik fiú az osztályból és megpróbáltam vele beszélgetni, meg volt, hogy odaültem mellé pár órán. Ők meg emiatt elkezdtek minket cseszegetni, ő meg kerülni kezdett engem.

Aztán az volt a bajuk, hogy ezek után én miért nem barátkozok velük, miért csak 1-2 ember van az egész osztályból, akivel beszélek? És párszor osztályfőnökin is kioktattak az osztályfőnök előtt, hogy én mit képzelek magamról, meg csodálkozok, hogy kiközösitenek, ha én igy viselkedek velük. És az osztályfőnökünk meg amúgy is nagyon allergiás a hozzám hasonló zárkózott emberekre, ezért ő is b szogatni kezdett, meg osztálykirándulásra se akartam menni, mert tudtam, hogy nem fogom úgy se jól érezni magam köztük, pláne nem 3 napon keresztül, összezárva velük. De az osztályfőnök nem engedte, hogy ne jöjjek el és közölte velem, hogy muszáj elmennem, különben nem viszi az osztályt kirándulni és akkor az az én hibám lesz, hogy a többiek nem érezhetik jól magukat.

Úgyhogy elmentem. És nagyon szar volt. Állandóan, amikor kimentem a szobából, mikor visszamentem, mindenki engem nézett és hirtelen abbahagyták a beszélgetést, szóval kicsit se volt feltűnő, hogy ahogy kitettem a lábam, elkezdtek rólam pletykálni. Meg a többi lány kitalálta, hogy fennmaradnak egész este és majd hajnalban, amikor a tanár is biztos elaludt, átmennek a fiúk szobájába és addig ott beszélgetnek. Szóval elkezdtek ott beszélgetni, én meg kimentem a mosdóba és direkt halkan is mentem meg minden, erre mikor visszamentem, már ordibálni kezdtek velem kb, hogy ők aludnának (érdekes, mielőtt én kimentem, még át akartak menni a fiúkhoz) és én ezzel, hogy itt wc-re járkálok meg csapkodom(???) az ajtót, zavarom őket...És utána másnap mentek panaszkodni az osztályfőnökhöz, hogy én egész éjjel pisilni járkáltam meg hangoskodtam és nem hagytam őket aludni. Közbe csak akkor egyszer mentem ki a mosdóba, de mindegy. Szóval kb igy telt el az egész osztálykirándulás.

Aztán egy pár hétig nyugtom volt és utána kezdtek azzal szivatni, hogy ronda és igénytelen vagyok. Egyszer elaludtam reggel és már nem volt időm kisminkelni magam, szóval csak úgy smink nélkül mentem el az iskolába. Erre egyik szünetben a lányok mondták egy másik csajnak, hogy olyan szép, még igy, smink nélkül is. Aztán fennhangon hozzátették, hogy ez persze nem mindenkire vonatkozik. Vagy pl.régebben be volt festve a hajam és elkezdett lenőni, de épp csak egy fél cm volt kb lenőve és épp akkor akartam átfesteni, erre mondták, hogy nagyon "jól" nézek igy ki, nem akarok-e bele festeni más szint is, mondjuk egy kis kéket vagy rózsaszint...Mondjuk szerintem nem volt olyan durva, az eredeti hajszinem szőkésbarna és amikor be volt festve, világosbarna volt...De mindegy.

És újabban az öltözködésemmel cikiznek. Eddig az volt a bajuk, hogy nem öltözködök nőiesen, meg hogy én magassarkúk helyett tornacipőt hordok és ez olyan gáz. Aztán vettem a boltban pár lányosabb ruhát, olyasmiket, amiket más lányokon láttam és azt vettem fel az iskolába. Erre ahogy betettem a lábam az osztályterembe, mindenki elkezdett rajtam röhögni és egész nap olyanokat kérdezgettek, hogy na mi van, leborotváltam a puncimat és megláttam, hogy lány vagyok, vagy mi?...Meg utána azt is megkaptam, hogy hiába hordok ilyen ruhákat, attól még nem fogok lánynak kinézni és nem leszek szép.

Mit tegyek, hogy ne legyenek ilyen bunkók velem?


2015. okt. 3. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Üsd ki a falkavezért, az ilyen megváltozások nem mennek.

Van rólad egy véleményük, amit ilyesmivel nem lehet megváltoztatni.

2015. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem jó semmi az osztálytársaimnak, amit csinálok?"

Azért, mert TE csinálod és ők már elhatározták, hogy téged utálni fognak. A szeretetüket sosem fogod elnyerni. Tiszteletet -és ezzel békességet magadnak- még kivívhatsz, ha visszaszólsz nekik MINDEN EGYES ALKALOMMAL, amikor beszólnak. Mindenkin van gúnyolnivaló, külső, belső, tanulmányi eredmények, származás, anyagi helyzet... ne legyél nyuszi, durván tedd szóvá te is, amit az éppen téged gúnyoló kisribè a legjobban szégyell. Pár ilyen alkalom után le fognak szállni rólad, mert minek csesztessenek olyat, aki visszapofázik, az nem buli...

2015. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert hülye kis p***ák akiknek a szüleik tolják a hátsójuk alá a pénzt és ettől azt hiszik mindent megtehetnek. Ebben a helyzetben már lehet használni a "roszabb úgyse lesz" módot és rezzenéstelen arccal visszaszólni. De tényleg, ami eszedbe jut.

"Minek hordasz ilyen ruhákat, úgyse fogsz lánynak kinézni"

"Ez téged se tart vissza"

Mondjuk ofő valszeg az ő verziójukat fogja elhinni. Ha más nem, válts sulit,

2015. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!