Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ezzel? (többi lent)

Mit tegyek ezzel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most kerültem 9.-be.Van egy ismerősöm aki egyfolytába éget,égetni akar.Már mondták páran hogy hülye,kattos, de a többség bírja.Így akar menőbb lenni,hogy engem aláz,ahogy csak tud.Eddig be is vált neki ez.Lerázni,kerül alig-alig tudom.Hazugságokat talál ki rólam,amit persze el is hisznek.Én olyan vagyok aki még az ellenségeivel is próbál kedves/normális lenni,de most már kezd elegem lenni.Kezdek összetörni.Mit tehetnék?


14/f



2015. okt. 4. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy-két jól irányzott pofon a porszívójába észhez téríti. Más nem.
2015. okt. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másik osztályba kérd át magad.
2015. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Évfolyamtárs az illető.
2015. okt. 4. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Haverkodj össze vele, legyetek barik, aztán mikor már bízik benned és megosztotta veled titkait.... kürtöld szét őket.

Ezt a játékot ketten tudják játszani.

2015. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hagyd magad, bárcsak én sem hagytam volna anno. Nehéz dolog megvédeni magad, de egyszer muszáj lesz, mert nagyon kemény az élet, még most lássák, hogy te vagy az az ember, akivel nem érdemes b*szakodni.
2015. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DagonZ válasza:
Át érzem a helyzeted mivel engem 1.-9. folyamatosan gúnyoltak,csúfoltak,vertek stb. Egy dolgot semmiképpen ne csinálj: Ne segíts nekik a szarban! A verekedés sem jó ötlet! az ami igazán működik a szájkarate beszól oltsd vissza vagy ismerd el de inkább a visszaoltás a jobb. szóval hajrá!
2015. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!