Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem szeretnék suliba menni,...

Nem szeretnék suliba menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit összetettebb. 10.-es vagyok, tavaly is ebbe a suliba jártam. Előző évben minden reggel kipattantam az ágyból és bármi volt, jókedvvel mentem be. Mostanàban viszont az osztálytàrsaim vmi miatt elkezdtek beszólogatni nekem. Van 1-2 barátom azért, meg mivel a fiúm is idejár, szünetekben ő is gyakran benéz. Ennek ellenére rossz mostanában bemenni. Nem tudom miért vagyok most kispécizve. Valsz a jellememmel lesg valami mert előző sulimban se kedveltek sokan. Viszont a tanárokkal ennek ellenére meg jól megvagyok mindkét sulimban, és vannak emberek akikkel megtalálom a hangot.

Mit tudnék tenni velük? Visszaszólni nem tudok jókat illetve gyakran a tanárok füle hallatán tesznek megjegyzéseket, ott pedig nem is szeretnék. Viszont kezd sok lenni hogy folyton csak nyelek és nyelek, szeretnék idén is olyan jókedvvel bemenni abba a közösségbe. Rajtam kívül 1 lány van az osztályban, őt nem bántják, mondjuk ő kicsit félrehúzódóbb és csendesebb (ennek ellenére sokan barátkoznak vele), én meg kicsit hangosabb, nyíltan véleménytnyilvánító (ami mondjuk sokszor eltér másokétól.)


16L


2015. okt. 13. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Az kipécézve és nem kispécizve.

Másrészt meg kérdezted őket, hogy mi bajuk veled? Ennyi leírásból nem lehet kitalálni...

2015. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Amikor az én csajomnak szóltak be az osztálytársai bementem és nyomatékosan közöltem hogy nem lesz jó.. be is fejezték... Ha a fiúd nem képes erre akkor gondolom te is a kis b*zi vasalthajú 40 kilós kockás a hasa mert nem eszik eleget formákra buksz ... És lehet épp ez az oka a piszkálásnak is.


Persze nem mindig az erőszak a válasz... Van egy másik út. Ne vedd fel amiket mondanak, mert ezek az emberek a reakcióból élnek... Ha ideges leszel vagy zavarba jössz akkor elérték a céljukat.. Ha nem veszed fel nem reagálsz egy idő után unalmas lesz nekik... ennyi erővel egy fát is oltogathatnának...

2015. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Visszafele haladva: Kedves második! Nem, határozottan nem ez a kör vagyunk. Rockerek vagyunk mind a ketten, koncertről koncertre járunk amennyire a lehetőségek engedik, és àltalában a pogó közepén :) ő azért nem tesz semmit, mert megkértem amíg ő előtte nem szólnak semmit vagy nem lesz durvább, akkor ne tegyen semmit mert nem akarom, hogy miattam legyen bmi problémája a tanároknak vele vagy hasonló. Képes lenne, megtenné, hogy akár összeverekszik bàrkivel, de tiszteletben tartja ezt a kérésemet. Akkor asszem maradok annál, hogy nem reagálok semmit és kifejezéstelenül tűrök, talán abbahagyják :)


Kedves első! Van haverom akivel kidumáltam ezt, ő azt mondta szerinte ne próbáljak szólni, mert attól csak rosszabb lesz. Habár reménykedtem titkon, hogy vki megerősíti bennem, hogy ezt meg kéne beszélni, de elég bizonytalan vagyok ebben a dologban.

2015. okt. 13. 19:38
 4/6 anonim válasza:

Szerintem is jobban teszed, ha leszarod őket. Szünetben legyél a fiúddal és ennyi. Ő biztos, hogy nem fog kicikizni. Beszélgess olyanokkal akikkel megvan a közös hang. Én is 16 vagyok, bár fiú. Engem is elég sokat cikiznek az osztálytársaim ( sokszor azzal, hogy meleg vagyok, mikor az osztályomból nekem van egyedül barátnőm és se a lány se én nem vagyunk az a tipikus plázap***a és #swag #yolo gyerek páros, szóval az ilyeneket meg se hallom. :D ), de van mikor még én is azon nevetek, hogy engem piszkálnak. Jó mondjuk fiúknál más a helyzet. Mert legtöbbször csak hülyülésből megy az egész. Egyébként mi is mindig cikizzük a lányokat, de mi is visszakapjuk tőlük. Ha úgy van akkor próbálj meg Te is olyat visszaszólni, ami nem volt szemét beszólás, de azért nem is néznek gáznak, hogy "Na csak ennyit tudsz.". Vagy tényleg maradj annál, hogy nem reagálsz rá és kész. ;) :) Remélem valamennyit tudtam segíteni. :)

16/F

2015. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz iskolába járni, akkor csak cseléd maradsz egész életedben, havi 60 ezer forintért fogsz raszolgáskodni, zsidók játékszere maradsz az idők végezetéig !


Utóirat : de ha iskoláa jársz, akkor is esélyed van arra, hogy bérrabszolgaként fogod leélni az életedet ebben a degenerált országban.

2015. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ utolsó előtti! :) Akkor asszem ez lesz. Jó, igazából szerintem ebben az osztályban is inkább csak a viccből cikizés van, azért egy 30 fiú - 2 lány felosztásban elég esélyes. Megfogadom akkor ezt :D


Utolsó: Mint olvashatod, nem azt akarom megoldani, hogy suliba hogyan ne menjek. Pont a problémát akarom megoldani, ami miatt nem akarok, hogy szeressek bemenni :) Tavaly viszonylag rontottam az általános iskolához képest. Általánosban 8 év alatt 1 négyesem volt töriből, 9.-ben pedig sajnos a fizika 4-es rontotta az átlagom, egyébként 5-ös tanuló vagyok, szeretet és társaságigényes, a fárasztó szóviccek fanatikusa, érdeklődök sok minden iránt. Megvan bennem a "kamaszkori lázadás", de én elsősorban az ellen lázadok, hogy sok gyerek nem tanul, cikinek tartja ezt az egészet, én pont ezért komolyan veszem a tanulást és szeretnék úgy bemenni suliba, hogy élvezni is tudjam :)

2015. okt. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!