Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is valami agybeteg...

Szerintetek is valami agybetegsége lehet ennek a tanárnak?

Figyelt kérdés

Szóval középiskolába járok. A történelem tanárom tavaly (9-ben) úgy indított az első találkozásunkkor, hogy hiába voltunk 4-es 5-ösök általánosban, itt a 2-esnek örüljünk. Gondoltam tanulással biztos lehetek jobb is. Hát nem. Aki a könyvet tanulja meg, az 2-esnél nem kap jobbat. Azt mondta csak az jó amit ő mond, és arra figyeljünk meg azt tanuljuk meg. Hát én felvettem hangfelvételre az összes órát a dolgozatig és SZÓRÓL-SZÓRA írtam a puskát abból amit mondott, 3 órán keresztül (nem folyamatosan, szünetekkel). A dogám még így is csak 3-as lett! Na és most jön a lényeg. Olyan példákat hoz elő, hogy "ez egy süllyedő hajó, és csak minden 2. embernek jut mentőcsónak". Egyik osztálytársam beszólt a másiknak, hogy "menj a p*ába", erre megszólal a tanár, hogy "Én este voltam ott, és ezért vagyok ilyen nyugodt és soha nem idegeskedem meg kiabálok veletek, mert ki vagyok otthon elégítve". Állandóan ilyen szexuális témákat hoz fel, hogy pl "megunod a rejszolást azt döntesz hogy kéne már egy nő, elmész és bérelsz a sarokról." Az igazgatót "uralkodó"-nak hívja, és azt mondja, hogy ne szokjuk meg a jelenlétét, csak iskolai ünnepnapokon merészkedik a "barbárok" (vagyis tanulók) közé. Egyik osztálytársam szólt a másiknak, hogy már menne haza, a tanár közbeszólt úgyis sz*r az idő, könnyítesz magadon és utána? Ha valaki ki akar menni WC-re vagy a büfébe órán akkor mehet ki, ha vesz neki kólát. Néhány osztálynál bevezette, hogy aki telefonozik órán elveszi, és 100 ft-ért kaphatja vissza tőle ami 100%, hogy a zsebébe vándorol. Aki a könyvet bemagolja, nagy valószínűséggel 1-est kap, néha ha jó kedve van 2-est is ad rá. És ugyanakkor egyetemi szinten adja le és várja el az anyagot, mert ez egy szakközépsikola és hogy "nekünk úgysem kell a tanulmányainkhoz". És hogy ő is csak 2-es 3-as volt és mégis töritanár lett. Ja és ha valaki beszél órán vagy odamegy hozzá vagy kihívja a táblához mindenkit (csöndre int és meg is teszik), mert ezután olyan erősen megpöccenti a fülét, hogy piros legyen és a lényeg hogy lehessen hallani ahogy CSATTOG, ezt néhányszor még elismétli, és röhög egy jót. A táblára sosem ír, és olyan dolgokat kér számon, ami a könyvben nincs benne, csak a hosszú egyetemi szintű szövegének közepén fél mondatban megemlíti, de még véletlenül se mondja, hogy fontos íés ezt tanuljuk meg. A folyosón a többi osztálynak is boldogan meséli, hogy befenyítette az új 9.-eseket akik 4-es 5-ösök voltak, hogy nagy valószínűséggel meg fognak bukni. Én a 9.-et puskázással vészeltem át, szó szerint kiírtam a könyvet és örültem a 2-esnek, mert ha akárcsak 1 db 1-es összejön, nincs meg a 2.0 és bukás van. Az órákon egyébként nagyon hangosan beszél, még ha mindenki csendben van is ott áll mellettünk és üvölti az anyagot a fülünkbe, még az udvaron is meg 2 szinttel feljebb/lejjebb lehet hallani, és erre nagyon büszke.


Na Ti mit gondoltok?


2015. okt. 15. 20:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%
Vannak ilyen emberek, akik a hatalmi tébolyukat és kisebbségi komplexusukat ilyen formában élik ki ill. kompenzálják.
2015. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Szólni a szülőknek, és szülői értekezleten, vagy fogadóórán beszélni először vele, ha nincs változás akkor az igazgatóval.
2015. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Több szülő is bement már hozzá, ennek következménye az lett, hogy az igazgató behívta az irodájába beszélgetni, de semmi nem volt mert jóba vannak, állítólag csak nevetgéltek, és hogy mi úgysem tudunk a "rendszer" ellen semmit tenni.
2015. okt. 15. 20:54
 4/42 anonim ***** válasza:
Akkor újra bemenni, írásban beadott panasszal, amíg az igazgató meg nem érti, hogy a szülők komolyan gondolják. Meg lehet fenyegetni, hogy a szülők feljelentik a fenntartónál.
2015. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
És ő az "elsőfokú bíróság". Mondja a tanuló nevét, és hogy "BŰNÖS, 1-év letöltendő szabadságvesztésre ítéli, amit a --mondja az iskola nevét-- kell letöltenie". "Találkozunk a pórvizsgán kispajtás. És a pótvizsgán úgy hívja be a gyerekeket, hogy "jöjjön "42"-es"!
2015. okt. 15. 20:59
 6/42 anonim ***** válasza:
írjatok kérvényt és váltassátok le, ne csak beszéltessétek.
2015. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
És ezeket azoknak mondja, akik nem szimpatikusok Neki, hiába tanulnak, ha nem szimpi neki, buktatás van, és a pótvizsgán 10% az esély hogy nála bárki is átmenjen.
2015. okt. 15. 21:01
 8/42 anonim ***** válasza:
71%

Komoly ennyire beszariak a mai gyerekek?

Fogjátok már fel, hogy pont az a rendszer van amikor kimondhatod a véleményed, főleg gyerekként.

Ha a szülőket hülyének nézik, és nincs változás akkor forduljon a nyilvánossághoz akár.

Hidd el pár perc alatt derékba lehet törni egy tanár karrierjét. :)

Én azt a szülőt se értem, akik ilyen gyámoltalanok.


Amúgy ti vagytok a balfékek, mert elég lenne 45 perc és úgy vissza oltanék a tanárnak, tényekkel hogy se köpni se nyelni nem tudna.

2015. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Igazgatónak kérvényt? Szerintem ugyanúgy nem történne semmi de ha megtudná hogy ki(k) adták be, azokat nem csak megbuktatná, de az egész iskola előtt megalázná, mert majdnem minden osztályt tanít, és kibeszél nekünk mindig embereket.
2015. okt. 15. 21:03
 10/42 A kérdező kommentje:
Senki nem beszari, eltekintve a jegyosztástól, a stílusa miatt kedvelik sokan, és amúgy vissza szokták oltani, de ú csak nevet és viccesen visszaszól.
2015. okt. 15. 21:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!