Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek furcsán nézne ki...

Szerintetek furcsán nézne ki ha csak úgy odamennék hozzá hogy "verekedjünk meg"? Hasonló helyzetben ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő. Kiskorom óta egy bizonyos küzdősport rendszeres gyakorlója vagyok. Direkt nem nevezem meg hogy mi az. Együtt kezdtem egy sráccal akivel kicsit titkon mindig rivalizáltunk. Egy idő után ő egyesületet váltott (ennek van már vagy 5 éve) azóta csak köszönő kapcsolatban vagyunk, de előtte se voltunk valami hű de jóba. Ne értsétek félre, nincs bajunk egymással, csak nem nagyon dumálunk. Most úgy hozta az élet hogy mikor iskolát váltottam kiderült hogy ő is oda jár és még mindig nagyban edz. Nagyon kíváncsi lennék hogy milyen szinten van és mennyit érek ellene. Arra gondoltam hogy kérek tőle egy baráti bunyót természetesen edzőtermi keretek között. Csak azon aggódom hogy így furcsa lenne és esetleg rossz néven venné. Szerintetek milyen ötlet?
2015. nov. 3. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja, valószínű, hogy ilyen szituban lefagyna a gyerek...


Azért próbáld meg.

2015. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha komoly sportoló akkor örülni fog a kihívásnak.
2015. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól van Lacikám, tőlem mehet.
2015. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!