Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS! Ha nyílt napra megyek,...

SOS! Ha nyílt napra megyek, akkor kell "igazolás", hogy ott voltam? Vagy elég, ha anya beírja, hogy nyílt napon voltam? Ezzel anyám is alátámassza nem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Elm kell igaholás abból a suliból.
2015. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi van? :D
2015. nov. 4. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akarta írni, hogy elméletileg... egyébként abból a suliból kell, ofőnk mondta.
2015. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:

Amelyik suliba mész, ott kell kérned igazolást. Amikor én voltam 8-ban nyílt napon, akkor úgy volt, hogy mivel nem volt nálam az ellenőrzőm, papírra adtak csak igazolást, másoknak, akik magukkal vitték az ellenőrzőt, azoknak abba írták bele.

Annyival járt jobban, hogy aki magával vitte, az egész napos igazolást kapott, aki pedig papírra kapta az igazolást, annak rá volt írva az időtartam, ameddig a másik iskolában nyílt napon volt. Persze attól még ellógtam az egész napot :D

2015. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!