Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért cikiz mindig engem?...

Miért cikiz mindig engem? Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki mindig cikiz engem.

Múltkor fel kellett olvasnom a fogalmazásom, amit a szerelemről írtam. Óra után pedig azt hallottam, hogy olyanokat mondott rólam, hogy nekem úgyse lesz sohasem szerelmem, mert ki akarna magának egy ilyen csúnya barátnőt. Már többször megkérdeztem tőle, mi a baja velem, de mindig olyan értetlenül válaszol, hogy totál beájulok. Nem is indokolja igazán, mert nincs is oka rá.

Az oszinak is megemlitettem, mondta, hogy majd beszél vele. Persze, azóta is azt teszi.

Azt a döntést hoztam, hogy bosszút állok rajta, mert napok óta nem alszok emiatt.

Adnátok pár tippet?

14/L


2015. nov. 17. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bosszant és megaláz a többiek előtt, akkor fel is jelentheted őket/őt (akár).
2015. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!