Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha 6. -os vagyok...

Pedington kérdése:

Mit tegyek ha 6. -os vagyok és szinte az egész évfolyam meg a nagyobbak is piszkálnak? (cigányokról van szó) és már nagyon elegem van!

Figyelt kérdés
Kérlek segítsen valaki!! Szinte az egész suli cigányokból áll és a városunkban 3 suli van ebből 2 cigányokkal teli a harmadik meg szlovák és nem biztos hogy felvennének! Kérlek segítsetek hogy hogyan kéne megvédenem magam/barátaim a nyomorékoktól!! Szólok nem vagyok túl testes és a 6. évfolyamból legalább 5-9-en vagy drogoznak vagy cigiznek vagy alkoholos italt fogyasztanak! Kezdek félni mert minél idősebbek lesznek annál veszélyesebbek!!! Az egyik nagyobbik 7.-es részegen nekem is támadott késsel!!! KÉRLEK SEGÍTSETEK!

#Segítsetek félek
2015. nov. 18. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a szüleiddel beszélsz erről a helyzetről?
2015. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
..én az igazgatótól kérnék a helyedben segítséget. Elmondanám neki őszintén az egészet és kérném, hogy segítsen iskolát váltani. Amúgy szüleid nincsenek?
2015. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem az igazgató pont semmit nem fog tenni/ nem tud tenni
2015. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Betyársereg, Új Magyar Gárda

Pax Hungarica, MNA. De utóbbiak nem hinném, hogy segítenek.

Legjobb a Betyársereg.

2015. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ki kéne hívni a magyar gárdát ezekre a retkesekre, hátha kicsit beijednének. amúgy ha késes támadásról van szó, akkor már a rendőrségnek szólni sem hülyeség..
2015. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni az iskolaváltáson kívül. Sajnos az iskoládba járók 90 százaléka öt éven belül börtönt járt ember lesz. Ezeknek a második otthonuk a sitt, jól is érzik magukat ott.
2015. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Második vagyok. 17 voltam, amikor magamtól váltottam ugyanez miatt. neked egy kicsit durvább a helyzeted és szerintem, mert csak 13 vagy egyedül nem is válthatsz. Mindenképpen a szüleiddel kell beszélned. Kell írniuk egy indoklást, hogy miért hagyod el a sulit, aztán irány az új suli benyújtásra, ha jók az eredményeid, jó eséllyel el is fogadnak.
2015. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe,hogy ha nem vesznek fel a 3. suliba,akkor másik városban keresel iskolát.Majd kerestek mellé egy középiskolai koleszt.Tapasztalatból írom,hogy a koleszok idegeneket is beszoktak fogadni,mert a pénz az pénz.:)
2016. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!