Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy ne szekáljanak?

Mit tegyek hogy ne szekáljanak?

Figyelt kérdés
Már elegem van hogy szekálnak a"Barátaim" a suliba... összefognak vagy 5 en és valameik elkezd "alázni szavakkal hogy ne tudjak visszaszolni aztán bekapcsolódik a többi is.. megvédeni megtudom magam MMA ra jarok de félek megütni öket szájkaratéba meg nemvagyok tul jó 5 fővel szemben.. de nem merek?nekimenni eggyiknek se mert egyrészt kirugnak másrészt elviszi a mentő.. nem tudom mit tegyek hogy ne szekáljanak többet...középsulis vagyok amúgy egy gyerek van aki mindig kezdi ugyanaz de ha nincs ott senki mellette akkor haverkodik meg minden..10.es vagyok es van eggy 9. es takony is csak félek megütni tanmár meg természetesen nemcsinál semmit szülöket meg inkabb kihagyom belöle... mit tegyek????? jah és egyébként egy kivagyok mivagyok gyerek a"főkolompos" de sajnálom megütni viszont tönkretesznek idegileg mert "szop@atnak" és egyszeruen nemtudok mit tenni leblokkolok!!!! kérlek segitsetek mert nemtudom, mit tegyekegyébként egy jol tanulo csendes gyerek vagyok..?

2015. nov. 19. 17:22
 1/9 Jelenovszki válasza:

Amúgy 10 éves létedre egész jó a helyesírásod! :)


Szólj a tánárnak vagy az osztályfőnöküknek és mondd:

"Nem hagynak békén, kérem csináljon ez ellen valamit!

2015. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10.es vagyok m,agyarul 16 éves xD de mondom nem akarok ilyen baromságokhoz folyamodni személyesebre gondoltam....
2015. nov. 19. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kell ugy megütni őket ,hogy a mentő vigyel el csak mutasd meg ,hogy nem félsz tőlük
2015. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt tudják xD de attol még szekálnak... ugymond barátilag nemtom hogymondjam ugytesznek mintha a barataim lennenek de közbe meg szivatnakmeg gunyolnak aztan jopofiznkak ha egyedül vannak...
2015. nov. 19. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:

itt a megoldás ,hogy jópofiznak

te meg csak ugy barátilag verd a fejét valaméknek a padba ,ha meg szaladnak a tanárhoz mond te is ,hogy mekkora egy csáva nyuszi:D

2015. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én befognám a fülem vagy fülhallgatót tennék be. Bár velem sosem mertek baszakodni mert úgy vissza szóltam hogy a fal adta a másikat XD
2015. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy érdemes megismerni őket, és ott támadni ahol fáj nekik.
2015. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszolóknak utcsó az lessz:D
2015. nov. 23. 18:40
 9/9 A kérdező kommentje:

ez nem változtatott semmit se mit tegyek? nagyon elegem

van belőlük..

2015. dec. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!