Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » BME-n tényleg nem szeretik a...

BME-n tényleg nem szeretik a lány hallgatókat?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy a BME-n nem nagyon szeretik a lányokat és direkt szivatják őket a tanárok pl vizsgán stb., igaz ez?

2015. nov. 20. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
honnan a halálból tudjuk mi azt? jelentkezz oda és megtudod
2015. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Elarulok neked valamit (vegzett BME-skent): joval tobb ferfi vizsgaztato van mint no. Ami azt jelenti, hogy epp a forditottja igaz annak, amit leirtal :)

Kiveve draga gepelemek tanszek docens asszonyat, aldassek a neve, na rola terjednek ilyen hirek, de tudok olyan lanyrol aki otost kapott nala.

2015. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem igaz. Le vagy maradva 150 évvel.
2015. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sidel válasza:

BME-s lány vagyok és nem tudok ilyenről. Eddig egy tanár volt, aki rühellte a lányokat, hülyének nézte őket... de szerencsére meg tudtuk oldani, hogy másik gyakorlatvezetőhöz kerüljünk át.

Ha találkoznál is ilyennel, az előadáson nem jelentene gondot, mert sokan vagytok és még ha a vizsga szóbelis is, nem valószínű, hogy pont az előadóhoz kerülsz. Gyakorlatnál cikibb a helyzet, mert sokszor a saját gyakvezér javítja a ZH-kat (bár nincs mindig így), de ezt meg ki lehet küszöbölni azzal, ha átjelentkezel másik gyakorlatra. Már ha sikerül időben felismerni a tényeket. A fent említett egyszeri esetnél már az első órán kiderült, hogy a tanár nem szereti a lányokat. Nem csak én, de a barátnőm is így érezte, így mindketten még aznap írtunk az illetékeseknek, hogy jövőhéttől mehetünk-e másik gyakorlatra. Erre elvileg 1-2 hétig van lehetőség szorgalmi időszakban, persze ha van máshol hely... nálunk a gyakorlat nem volt géphez kötött és sokkal többen jelentkeztek a bunkó tanárhoz.

Szóbeli vizsgám nekem csak pár volt, de nem volt olyan érzésem, hogy engem kicsit is más szemmel néznének, mint akármelyik fiút. Bár egyszer megtekintésen úgy tűnt számít, hogy lány vagyok és ezáltal a tanár jobban megjegyezte, hogy ott voltam az összes előadásán...

2015. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, bár én csak hallgató vagyok :)
2015. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!