Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti iskolatokban is volt...

A ti iskolatokban is volt hasonlo?

Figyelt kérdés

Megnezetem a Az ossztaly cimu filmet, tenyleg letezik ennyire elvetemült tarssag?

Vagy van olyan akit piszkaltak?


Mert engem is npiszkaltak annyira, hogy sirva jöttem haza a sulibol, de ugy erzem semmi a filmhez kepest.


Mindig tenyleg ki kell utalni valakit?



#gyerekek #iskola #ossztály
2015. nov. 26. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Természetese, nem kell mindig kiutálni valakit. Nálunk csak akkor neveztünk árulónak egy lányt, amikor kiránduláson elárulta az osztályunkat a másik osztály kedvéért
2015. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
volt is és van is. de arról tenni kell hogy kiutáljanak valakit. nálunk ez úgy ment pl. volt egy új lány aki Dániából érkezett. mindenkivel lekezelő volt és a legmenőbb csajnak tartotta magát. mindig mindenkinek beszólt és rosszat akart. Végül lett egy két barátja de szerintem őket is elárulta. mindegy, a lényeg az hogy azért utáltuk és bántottuk mert mindig ezt tette velünk is és elegünk lett belőle. ( legtöbbször a szcientológiáról beszélt mert ott elvileg elmondták neki hogy minden ember rossz). A lényeg az egészben az hogy ha nem teszel semmit valószínű nem bántanak. Ha meg mégis ( nálunk volt olyan is ( elég sok embert utáltak ki )) akkor lúzernek tartanak ami elég bántó lehet de ez ellen nem tudsz mit tenni itt ezt persze a stílusra értük már...( viselkedés , öltözködés) Ha rossz a helyzet változtass!!
2015. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!