Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudnám kikészíteni, s...

Hogy tudnám kikészíteni, s leállítani ezt a szerencsétlent?

Figyelt kérdés

Van egy banda az osztályunkban akit nagyon nem bírok,de akit legjobban utálok közülük az egy csaj. Azt hiszi,hogy ö a világ közepe,s a mi társaságunkat örökké leszólja. Ilyeneket mond,hogy bénák vagyunk,meg hogy csunyák,de ö a legcsúnyább csaj az osztályban..de komolyan..a stílusa flörtelmes,görbén jár,csúnya az arca,kövér és a haja is szörnyü..komolyan úgy néz ki mint egy boszorkány,s a személyisége is olyan. S ami a legrosszabb,hogy nem a szemunkbe mondja hanem a hátunk mögött..már nagyon idegesít,hogy azt hiszi,hogy ö a világ közepe,s hogy azt hiszi,hogy megengedheti magának,hogy kritizáljon,s leszóljon minket..nagyon helyre kéne állitani,de hogy lehet kikészíteni az ilyent?

16L


2015. nov. 27. 13:25
 1/7 anonim válasza:
Gáncsold el,lépj a nyakára és alázd meg verbálisan is!
2015. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég kínos helyzetbe hozhatjátok, ha összefogtok, ránéztek és kinevetitek, súgjatok össze úgy, hogy nézitek és röhögjetek. Meg fog pukkadni a méregtől meg a kíváncsiságtól, miről lehet szó. Ha megkérdezi, szóljatok vissza, hogy rád sem lehet nézni csipkerózsika? Miért gondolod, hogy rólad van szó?

Egyébként az ilyen lányok azért viselkednek így, mert irigyek az egész világra. Aki másokat gúnyol, az saját magával nincs megelégedve, nyilván ő is néz tükörbe.

Mondjuk én elég nagy pofájú vagyok, én biztos megmondanám neki, hogy mit képzelsz magadról, ronda vagy és kövér, hogy jössz te ahhoz, hogy másokat kritizálj? Foglalkozzál magaddal inkább.

2015. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Nem a Greenpeace vagyunk hogy balnakkal foglalkozzunk"
2015. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha az ilyeneknek nekiálltok visszaszólogatni,akkor annak soha nem lesz vége,amíg egy osztályba jártok,folyamatos lesz a piszkálódás...A legjobb megoldás,ha nem foglalkoztok vele,tapasztalatból mondom.Telibe le kell sz*rni,de komolyan.Mert amíg látja,hogy ezzel bosszant titeket,addig fogja csinálni.Ha egy ekkora paraszt,akkor meg pláne nem kell foglalkozni a véleményével,majd kinövi a hülyeségét valamikor.De annak nincs értelme,hogy bosszúból agyonszekáljátok.Tudom,hogy jó érzés,meg jogosnak tűnik,de érdemesebb értelmes emberként viselkedni,akkor is,ha ez a lány nem tud.Ne süllyedjetek az ő szintjére.
2015. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nálunk 13.osztályban(olyan 20 évesek) is ugyan ez megy ami a kérdezőnél,és az igaz,hogy kellemetlen lealacsonyodni,de ha a hátad mögött beszélnek rólad úgy,hogy hallod de nem a szemedbe mondják az már nem hagyható figyelmen kívül....
2015. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(5-ös válaszoló vagyok)Szóval ezt nem fogják soha kinőni!felnőtt emberek is ezt csinálják sajnos,és én is örülnék ha kapnék tanácsot.
2015. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Tudom,hogy nem hagyható figyelmen kívül,de javarészt tényleg provokálásból csinálják ezt,aminek egyetlen ellenszere pont a figyelmen kívül hagyás,max egyszer kell jelezni nekik,hogy ostobák,mint egy kupac száraz falevél,utána meg hadd vergődjenek.Sajnos az általános iskola felső tagozata nekem majdnem végig ilyen légkörben telt,akit barátomnak hittem,az a hátam mögött másoknak azt mondta,hogy nem is vagyunk barátok (aztán mikor ez kiderült,magyarázkodott,hogy jaj,ezt csak úgy mondta nekik,nem is így van...),egy csomó felsőbb éves piszkált nap mint nap,plusz az osztályom,egy-két értelmesebb embert kivéve,volt,hogy úgy tettek egy 100% biztosan rám vonatkozó,nem túl kedves megjegyzést,hogy együtt sétáltunk valahol,és nyilván tudták,hogy hallom (egyikük a "barátom" volt).De amúgy a leckében való segítésre meg dolgozat közbeni puskázásra jó voltam nekik (utóbbi esetében még ők voltak egyszer felháborodva,hogy miért nem hagytam,hogy az én dolgozatomról leshessenek...)Szóval teljes mértékben meg tudom érteni a helyzetet.

Mindenképp változni fognak,lehet nem egy-két éven belül,de előbb-utóbb a legtöbbjük észhez tér.Felnőttek közt én még nem sok ilyen gyökérrel találkoztam (mármint gyökér felnőttel de,elég sokkal,de azok nem emiatt azok :D)

Én még mindig azt mondom,hogy le kell tojni az ilyet.Mások véleménye rólam sose érdekel.Mit számít az?Ha nekik ez a legnagyobb örömük az életben,hogy másokat piszkálnak,hát gratulálok.

2015. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!