Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit erdemes tenni ha az...

Mit erdemes tenni ha az osztalytarsaim piszkaljak a dolgaimat ha nem vagyok az osztalyban?

Figyelt kérdés
Alandoan eldugjak a taskam,teletomik szemettel stb... es soha nem tudom meg hogy ki volt az.Az osztalyfonoknek akarom jelenteni szerintetek megeri? Tavaly is ez volt es leszedtek a magaviseletuket,de az iden megint folytatjak...
2015. nov. 30. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Az eszem megall.... segitsetek nagyon surgos.Van egy szemely akire gyanitok hogy ezt teszi,es ha nem lepek ez csak durvulni fog. Pedig nem tettem semmit ellene sot joba is vagyunk
2015. nov. 30. 17:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj az osztályfőnöknek. Értelmes ember más dolgainál nem jár engedély nélkül, főleg ha már rá is szóltak.
2015. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jelentsd az osztályfőnöködnek. Iskolaváltás nem megoldható?
2015. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolso ev
2015. nov. 30. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!