Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan személy az iskoláto...

Volt olyan személy az iskolátokban, akin az egész iskola röhögött és gúnyolódott valami miatt?

Figyelt kérdés
Kik szoktak ilyen sorsra jutni?
2015. dec. 4. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azok akik önbizalomhiányosak, és tűrik, hogy mások szemétkedjenek vele. Nem állnak ki magukért. Szóval azok akik a potenciális célpontjai a nagymenőknek. Majd a csatlósaiknak is, hogy Ők ne jussanak ugyanarra a pozícióra, hogy mindenki szivatja Őket.

A másik véglet aki túlságosan "bután" öltözködik. Szóval nem tud sminkelni, de mégis 5kg vakolat van rajta, és úgy néz ki mint egy bohóc.

Azok akik nagyon csúnyák. Tudom, hogy a szépség mindenkinek más, de vannak olyanok akik minden szemmel csúnyák. Kivéve anyuka-apuka-szülők-rokonok szemével nem, mert ott a szeretet hályog. :)

Na meg azok akik valamiért buták.

Azok akik bugyuták, hülyét csinálnak magukból.

Valami olyat tett ami miatt mindenki lenézi. Pl. lefeküdt egy tanárral.

Vagy esetleg, "kikezdett" egy "iskola menőjével". Az pedig elkezd pletykálni, és ellene uszítja az egész sulit.

2015. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Engem azért utáltak, mert gazdag vagyok, márkás cuccokban jártam, meg lazán beszéltem arról, hogy hova utaztam a nyáron, meg hogy milyen házunk van, meg milyenek a nyaralóink stb. Régen iskolásként baromi naiv voltam, és fogalmam sem volt a pénz értékéről, meg a hatalmas társadalmi különbségekről, abban a tudatban voltam, hogy az az átlagos, ahogy én élek, és így eleinte nem is értettem, h miért utálnak annyian. Most itt az egyetemen már mélyen hallgatok az anyagi helyzetemről.
2015. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egész iskola?Akkor viszont elég híresnek vagy hírhedtnek is kell lennie az illetőnek....emlékszem,engem csak az osztályomban ismertek meg néhány évfolyamtárs és kész.:D
2015. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!