Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliban mondtam az egyik...

Kola17 kérdése:

A suliban mondtam az egyik osztálytársamnak hogy nem akarok beszélgetni, ês tovább mondja a magáét, mit tegyek hogy megértessem meg vele, hogy nem akarok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Rossz roma osztálytársam nem érti meg, nem akarok vele beszélni, és mondtam neki, hogy ennyi lezártam a témát. Mondta hogy nincs itt ennyi, beszélgetnem kell vele. Nagyon utálom hogy nagyon erőszakos valaki, és rám erőlteti, hogy beszélgessek vele.
2015. dec. 4. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki sokkal határozottabban, hogy nem akarsz vele egyáltalán beszélgetni, mert utálod az erőszakos, egoista embereket. Utána hagyd ott. Ha követ még és tovább mondja a magáét, nyugodtan verd meg, csak utána vigyázz az utcán, ne járkálj rugósbicska, gázspray, boxer és egyéb finomságok nélkül, mert genetikai rendellenesség nála, hogy rád uszítja az egész rokonságot.
2015. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!