Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki segit ötletet adni...

Valaki segit ötletet adni szalagavatóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lesz a szalagavatónk, és egy farm lesz a témája ahol elátkozzák a diákokat és mindenki báránnyá változik. Az én csoportom lesz úgymond a swag bárányok. Minket , mivel lógtunk bezárnak egy ketrecbe ahonnan majd kifogunk szökni. Szeretnék egy kis párbeszédet ami a ketrecben zajlik 4 ember között (3 lány 1 fiú). Ebben szeretném ha valaki segítene , hogy miről szóljon, miket mondjunk. A csoportomból senkit sem érdekel ez az egész, amit én mondtam nem tetszik senkinek. Már teljesen kétségbe vagyok esve, hogy egyedül a mi részünk lesz sz*r. Előre köszönöm a segítségeteket
2015. dec. 7. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj nem bántásként írom,de maga a történet elég gáz..

Így igazából nem jutt eszembe semmi,esetleg ne mondjatok semmit csak beee beee ( hísz a bárányok hallgatnak)

.....nincs idő kitalálni másik sztorit?

2015. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs idő kitalálni, mivel csak egy hét van még. Örülnék ha valaki értelmes válaszokat is írna és segítene...
2015. dec. 7. 16:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem swag bárányoknak vagyunk nevezve, hanem rab-bariknak, csak azért irtam ide így, hogy jobban lehessen érteni. A részünkben benne van Snoop Dogg-tol a Smoke weed everyday szám, ezért is mondtam azt hogy swagek lennénk, hiszen az egész részünk lazának van bemutatva...
2015. dec. 7. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:

- yo, van füved?

- mért, legelni akarsz? vega lettél?

- nem, annyira nem vagyok birka

2015. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!