Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy álljak bosszút úgy hogy...

Hogy álljak bosszút úgy hogy ne kapjak semmit érte?

Figyelt kérdés
Elestem a suliban kiszakadt a kedvenc farmerem és lehorzsoltam a lábam de ezt mind úgy hogy az összes osztálytársam előtt. Közröhely tárgya lettem mindenki arról beszélt hogy milyen béna voltam. Erre a történelem órán kaptam egy egyest de itt betelt a pohár és elkezdtem bőgni. Az egyik csaj akire azt hittem hogy a barátnőm még két héttel ezután is a szemembe röhögött és durván megaláz mindig amikor találkozunk. Est szeretném kiegyenlíteni úgy hogy egyszer porig alázom mindenki előtt, nehogy már csak én égjek amíg abba a suliba járok. Iszonyat kitartó csaj és élvezi ha valakit bánthat. Köszi a segítséget előre is.

2015. dec. 8. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

hányadikosok vagytok?


a csaj a tipikus cicababa, akit mindenki ismer a suliban?

2015. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a bosszúállás nagyon gyerekes dolog. És minél inkább látja, hogy zavar ha beszól, annl inkább piszklni fog. Inkább röhögd képen, ha beszól, és mondd meg neki hogy rohadtul gáz a viselkedése.
2015. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyomorszájon vágod mikor nincsenek tanúk.
2015. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondoltam hogy nektek mi lenne az a beszólás amitől azonnal elsírnátok magatokat? Eszméletlenül gáz volt amikor elbőgtem magam az egész osztály láttára vérvörös arccal meg szemekkel de sajna még úgy is láttam hogy mindenki röhög rajtam a legjobb barátnőmön kívül :(
2015. dec. 8. 18:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy nem vagyunk összeveszve csak egyfolytában, főleg ha fiúk vannak a közelbe élvezi ha megalázhat de ha kosáron nincs párja akkor bezzeg jó lennék
2015. dec. 8. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de elég szánalmas vagy. De nem azért, amiért hiszed, hogy ezt írom, tehát nem azért, mert elestél és megaláztak, hanem mert ilyen hülyeségen gondolkodsz.


Emelkedj felül rajta, elestél és kész, aki ezen röhög az egy éretlen hülye, most mit kell ezekkel foglalkozni? A hülye csaj meg aláz mások előtt, és? Ha ez neki jó, akkor egészségére, ha ettől érzi jól magát, akkor ki is állított magáról egy bizonyítványt, majd benő a feje lágya. De jó lenne, ha neked is benőne, és nem foglalkoznál ilyen hülyeségekkel. Hidd el, ha bosszút akarnál állni, akkor is te innád meg a levét, és elég átlátszó lenne, hogy miért teszed ezt, szóval mégjobban ciki lenne ez neked.


Hagyd a fenébe, lépj túl a dolgokon, a hülye barátnőkkel meg ne barátkozz.

2015. dec. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Félre ne értsd, de nagyon szeretnék én is ilyen gondokkal küzdeni. Teljesen megértem az ilyen "gyerekes" dolgokat, nagyon sok szekálást kaptam én is a sok hülye gyerektől. A legjobb ilyenkor, ha megmondod neki, hogy beszéljen a zsebedbe, ha ráérsz kiválogatod, és otthagyod, nem szabad belemenni a játékába, mert csak vérszemet kap. Az ilyeneknek ez legyen a legnagyobb öröm az életében, hogy csesztethetnek valakit. Keresd mások társaságát, az ilyeneket meg zárd ki az életedből, ha lehet egy tanácsom.
2016. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!