Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sejti valaki a választ, vagy...

Sejti valaki a választ, vagy csupán csak egy pöttöm véletlenről van szó?

Figyelt kérdés

A suliban ha a barátaimmal sétálok a folyosón, akkor a "kiszemelt" egyből mindig engem néz. Pl. ha barátnőmmel csak ketten sétálgatunk, akkor is én vagyok az első akit megnéz. Túl gyakran futunk össze..

Ez véletlen, hogy ilyen gyakran futunk össze, vagy a sors keze?

Amúgy csak látásból "ismerjük" egymást.



2015. dec. 13. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem véletlen. Van 1 srác, akivel mindig összenézünk, és minden áldott szünetben vagy 6ezerszer megy el mellettem, és ez már 1 éve megy...
2015. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor oké, mert nem szeretnék többet beleképzelni, mint ami. Köszi, hogy segítettél!
2015. dec. 13. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát amúgy nem tudom, Te hogy vagy vele, de már kezd nagyon idegesíteni már az is, hogy meglátom. xD
2015. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egy dolog feltűnően sokszor történik meg az életünkben, akkor a sors valamit tanítani akar:P Ezt most ide poénnak szántam, de egyébként tényleg így van:D És amint megtanultuk az adott dolgot, akkor már nem szükséges egy adott szituációnak többször ismétlődni:D
2015. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom, hogy mindig merre felé fordul elő. Remélem, holnap már nem látom.:) Szorítsatok!;)
2015. dec. 13. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De hát kiszemelted őt:) Akkor hogy nem esik jól a látványa? Azt írod, hogy a kiszemelt egyből mindig téged néz. Ja de amúgy lehet, hogy tetszel neki, vagy az is, hogy csak tudja hogy nézed, lehet, hogy nem tudja miért nézed, s lehet, hogy tudja, hogy tetszik neked. Vagy esetleg olyan érzése van, mintha már ismerne korábbról, és nem tudja, honnan.
2015. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert igazából nem szeretnék semmi komolyat. Remélem, nem tudja, hogy bejön.:/
2015. dec. 13. 20:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy o ugyanezen tori a fejet. :)
2015. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi nektek!😌
2015. dec. 13. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat gondoltok egymasra(mar vel a gondolataitokkal hatarozzatok meg az eleteteket) beconzatok egymast a kozeletekbe és ezert van ez. Szóval telepatikusan vevők vagytok egymasra,ez mindenkeppen jót jelent!! Nagy esellyel tetszel neki!
2015. dec. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!