Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti oda adnátok?

Ti oda adnátok?

Figyelt kérdés
Ti oda adnátok a saját két kezetekkel , időt és energiát rá szánt tételek kidolgozását osztály társaitoknak? "Akiknek nem volt idejük" mert rokonoknál voltak, pasiztak stb...??

2016. jan. 2. 11:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
én oda.
2016. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Blade Bone ***** válasza:
92%
Én nem az biztos, vagy ha igen akkor pénzért.. A hülyeségnek ára van tanulják meg, vagy ha nem akkor bukjanak, senki nem kényszerítette őket bulira, a másik meg, hogy ne így akarj már bevágódni mert csicska leszel..
2016. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem! Ha neked volt időd és lehetőséged, akkor másnak is lett volna. Had szenvedjenek. Kihasználás lenne részükről. Ha mindig mindent megcsinálsz más helyett sose fog tanulni. Okuljanak és viseljék a következményeket. Ha ezért valaki beszól, ne is foglalkozz vele!
2016. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenkor a kérdés hogy ez kölcsönöse vagy csak egyirányú. Nekünk szerencsére az osztályban mindig mindenki odaadja a másiknak a hasonló dolgokat, szóval nem kérdés hogyha valami hasonlót megcsinálok akkor én is feltöltöm a facebook csoportba. Viszont ha csak én csinálnám és a többiek meg csak kunyerálnák tőlem akkor eszem ágában se lenne.
2016. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem. Jóban vagyok az osztályommal, de amikor én valamire időt és energiát fordítok ők meg nagy ívben lesz.rják, akkor mégis mit kéne tenni? Nem egyszer fordult már elő, hogy kritizálták amikor odaadtam nekik a tételt ( kisérettségi, én dolgoztam ki ) vagy a leckét, stb-t.

Van néhány ember akivel kölcsönösen "cserélünk" ( ami nincs meg nekem azt megkapom, ami neki kell azt odaadom ), de a többiekkel nem. Nem vagyunk rosszban, de azért nem vagyok valami hülyegyerek, aki mindent megcsinál nekik csakúgy.

2016. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig felrakom a tételeim kidolgozásaim a közös csoportba. Jó tett helyébe jót várok, és ez általában be is jön. Meg ha néha nekem nincs időm kidolgozni akkor odaadják a többiek.


Plusz az én szakmám nem annyira versengéses, inkább csapatmunkás, így nem árt jóban lenni a többiekkel, segíteni nekik

2016. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez tulajdonképp arról szólna hogy oda adom nekik és ők nem hálálnék meg később sem mivel általában a dolgozatot is rólam próbálják le lesni= nem igazán készülnek soha....így nem kapnék vissza semmit
2016. jan. 2. 12:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
én mindig csak az aktuális baráti körnek adtam oda, segitettem
2016. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Firedoom ***** válasza:
79%
Nekem nem származik karom abbol, ha odaadom ezert nemi ellenszolgáltatás fejében hajlandó vagyok megosztani masokkal.
2016. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nem adtam oda, csak cseréltem azokkal, akiknek volt olyan tétel, ami nekem volt hiányos. Nem vagyok karitatív szervezet, hasznom abból nics, ha más levizsgázik és cserébe én még számítani se számíthatok rá. Van azért egy határ a jótékonykodás meg a hülyének nézés és kihasználás között.
2016. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!