Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan éljem túl a középsulit?

Hogyan éljem túl a középsulit?

Figyelt kérdés

Következő év lesz az utolsó és nálam nem az a probléma, hogy én vagyok az osztály lúzere vagyhogy esetleg alig várom a egyetemet/fősulit. Csak van a suliban az osztály 1/6-a akikkel rosszba vagyok. Semmi rosszat nem tettem ellenük ésmég visszafogott sem vagyok, csak annyi, hogy sosem bulizok meg a magánéletemet nem mutogatom a tömegbe és személyes dolgokat meg csak a barátokkal osztok meg. Így én lettem az osztályban az a srác aki még nem csókolózott meg nem jár bulizni és az osztály 1/6-a meg ezt megpróbálja kiszínezni, hogy még senki sem szeretet és hasonlóak. Igazából már több lehetőségem is lett volna a csókolózásra, csak önmagam voltam a korlát.

A jegyeim rosszak pedig a tanárok szerint kreatív és tehetséges vagyok meg nagyon inteligens, de a jegyeimen nem látszik. Mostanában azért nem merek csajozni, mert az osztály 1/6-a állandóan zaklat és ezt már idegileg nem bírom. Karácsonyi szünet előtti utolsó napon meg magánélet turkálós nap volt amit nagyon nem élveztem és minden kérdést passzoltam és féltem, hogy magánéletre vonatkozó kérdést tesznek fel személyesen nekem, de szerencsére megúsztam.

Szilvesztert meg nem is ünnepeltem meg nagyon meg nem is akartam így félek, hogy első kérdés suliban:"Hol ünnepelted a Szilvesztert?" én őszintén megmondom, hogy otthon a TV előtt és éjfél után az utcán néztem a tűzijátékot majd bementem.

Az életemet külföldre tervezem és nemcsak a jobb megélhetés miatt...


A lényeg az, hogy hogyan lehet túlélni az ilyen kérdéseket esetleg feloldani néhány korlátot. Úgy érzem, ha csakazértis megcsókolnék egy lányt és eljárnék bulizni akkor azt mondanák, hogy ő nékik akarok bevágódni.

17 éves vagyok



2016. jan. 3. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak úgy bírhatod ki, ha átrendezed az értékrendedet, és mindent leszrsz az iskolával kapcsolatban. Ne várd a főiskolát, mert még sokkal rosszabb lesz.
2016. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Já én nem megyek felsőoktatásra... Azt úgy írtam, hogy nem az a fajta vagyok
2016. jan. 3. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!