Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez mit jelent?

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az oszt társaim és még a barátaimhoz sincsen kedvem.Pedig senki se bánt, mindenki kedves.Egyszerüen nem akarok suliba menni, amugy sem vagyok egy hangos tipus zárkózot inkább. Volt egy idő mikor egyáltalán nem akartam élni nem akartam létezni. De egyszer különösen nagy kavarodást éreztem a fejemben, és egy pillanatra valami nagyon nagyon különös érzés fogot el és elkeztem sirni. Az esetet nem montam el senkinek senki nem tud róla. Öngyilkoságal soha nem próbálkoztam és nem is fogok. Már járok pszihológushoz is, de a szüleim nem mongyák mg mért, majd a következő utáni alkalomal behivják a szüleimet is. Mostanába azt kívánom hogy lefekügyek aludni és soha ne is keljek fel. 12/L

2016. jan. 3. 20:50
 1/2 [emese] válasza:
Gondoltál már arra, hogy esetleg depressziós vagy? Mert szerintem minden jel erre mutat. Nem volt esetleg valami ami kiválthatta belőled ezt? (Bár nincs mindig kifejezetten egy ok, de nem vagyok szakértő, azt azért tegyük hozzá)
2016. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 12 vagy akkor most vagy ötödikes nem? (bocsi ha tévedek). ebben az esetben akkor az lehet a baj, hogy minden teljesen más a tanárok miatt. Nem történt valami ami felkavart vagy amit nem tudsz feldolgozni? A pszihológus nem segít? Egyébként nekem is gyakran van ilyen, hogy gyakorlatilag élni sincs kedvem. Nekem be szokott jönni ha zenét hallgatok/filmet nézek/ sírok vagy sétálok a csendben (nem tudom van e erre lehetőséged). Vagy próbáld meg kiírni/rajzolni magadból nekem az is segít. 14/l
2016. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!