Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiú az iskolába aki...

Van egy fiú az iskolába aki mindig zavarja az órát és mindig verekedni akar. Mit tudnék tenni ellene ha én nem akarok verekedni vele és nem szeretném ha megtudná hogy én intéztem el hogy kirúgják vagy valami? Többi lent

Figyelt kérdés

2 éve járok vele egy osztályba és a 2 év alatt egyszer sem volt egy nyugodt napom se csak amikor nem volt iskolába. Többen is vagyunk akiket mindig bánt meg ugráltat. Mondjuk engem csak ütni szokott én meg vissza lökök neki de akkor még jobban elkezdi csinálni. Amikor meg azt mondom hogy én nem akarok verekedni vele akkor meg azt mondja hogy kislány vagyok.

Pedig én nem félek tőle csak nem szeretem az erőszakot meg már megjött az eszem és mindig probálom kerülni a balhés helyzeteket. De ő ezt nem érti meg. És ha azt mondom neki hogy nem verekedni kéne iskolaba járni még neki áll feljebb. De másik iskolába nemtudok átmenni mert túlkoros vagyok. És a környéken nincs másik ilyen iskola. Csak Debrecenbe de az messze lenne neke.

Ilyenkor kinek tudnék szólni hogy legyen is valami eredménye mert az igazgató és a tanárok semmit nem tesznek mert már ismerik a fiút és ugyvannak vele még ez az 1 év belefér.

De én már nem bírom és az osztálytársaim sem.

De most hol kéne ezt jeleznem úgy hogy én is névtelen maradjak?



2016. jan. 13. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbálj keríteni valakit aki erősebb nála, az se baj ha egy tökösebb felnőtt.


Kérd meg a tagot hogy kapja el suli után és nagyon keményen verje össze a gyereket.


Garantálom hogy örökre békén hagy benneteket.

2016. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a "csapatmunka" fog eredményt hozni. Vagyis akiket bánt, az összes szülő fogjon össze és szóljanak rá a gyerekre vagy a tanároknál tegyenek panaszt. Vagy pedig csak a bántalmazottak fogjanak össze ellene, tehát közösen szóltok a tanároknak. Sok lúd disznót győz. A jók fogjanak össze. A tömeg haragjától a legelvetemültebb is megriad.
2016. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lenne pár ismerősöm aki megtenné ezt de nem akarom hogy verekedés legyen emiatt.

Amugy is roma a fiú és csak a "magyarokkal" csinálja ezt.

Pedig én mondtam neki hogy engem nem érdelek ha ő roma vagy bárki.

Nem abból ítélem meg az embereket.

2016. jan. 13. 01:22
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan iskola ahol ez számít.

Ez már úgy nevezett felnőttképzés.

Csak hát az iskola 95% roma. :)

Akik össze tartanak.

Előző tanévben kést tettek a hasamhoz 1 szál cigiért.

Meg majd nem ellopták a telefonomat is

2016. jan. 13. 01:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Levegonek nezni?
2016. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam már de semmi haszna.

Akkor elém áll meg megüt meg ilyenek. Szóval én hozzá sem szólok ha ő se hozzám.

Meg ha elém áll akkor a szájszaga miatt nembírom ki hogy neforduljak el töle és abból is csak a vita van hogy miért nem nézek a szemébe

2016. jan. 13. 01:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudod mit csinálj? Ez nagyon jó lesz! Könyökölj bele az ütésébe. Nézzél YouTube-on Master Wong-tól Wing Chun videókat, ott sokban bemutatja, hogy ezt, hogy kell! Nagyon fogja élvezni az írást törött ujjakkal és törött csuklóval. Ez nem nagy dolog, csak putty, egy könyök az öklére. Nézz pár videót, gyakorold a könyököst és egy hét múlva eltöröd a kacsóját.


Viszont, hogy őszinte legyek nem értem, hogy mit vársz. Te is tudod, hogy ez egy hülye barom, egyszerűen, mikor ütöget, akkor leütöd és kész egy szép horoggal. Ha meg fel akar állni, akkor még pofánrúgod. Az ilyen kis faroklebenyekkel így kell bánni, ha tetszik, ha nem. Na, sok sikert!

2016. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2016. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De amugy nem olyan puhany gyerek hogy 1 utestol kifekudne :)

En 60 kilo vagyok o meg kb 80 szoval igy ero folenybe is van meg minden.

Lattam mar olyan a suliba hogy magyar cigany box es amikor a magyar jobban all akkor ramegy megegy cigany

2016. jan. 13. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Osztályfőnök nem kötelező nehezék az iskolában!
2016. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!