Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon zavar az osztálytársaim...

Nagyon zavar az osztálytársaim viselkedése. Hogyan kerülhetném el a rosszindulatú beszólásokat? 16L

Figyelt kérdés
A tanárok amikor kihivnak a táblához, hogy oldjak meg egy feladatot, az osztálytársaim nevetgélnek, és folyton rosszindulattal beszélnek rólam mig a táblánál vagyok, az alakommal bajlódnak. A feladatokat meg tudom oldani. Nagyon zavar, hogy néha ironikusan hozzámszólnak. Régebb megkértem az egyik tanárnőmet, hogy ne hivjon a táblához azzal az indokkal, hogy nem szeretek a táblához menni (ő is látta, hogy folyton piszkálnak). Azután nagyon ritkán hivott a táblához. De nem mondhatom meg az egész tanárnak, hogy ne hivjon táblához. Sajnos a tanárok nem elég szigorúak a csenddel kapcsolatosan. 4-5-ös tanuló vagyok. Nem vagyok kövér, se sovány
2016. jan. 13. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen. Én sem voltam az osztály kedvence. Itt ez a fene nagy liberalizmus, mert a tanárok nem tesznek a csend érdekében.

Utólag okos az ember, de ha amúgy jó tanuló vagy, nyugodtan beszólhatsz nekik:

- Na, úgy látom, hogy érdekes lehetek nektek, ha ennyire felélénkültetek. Kár, hogy nincs, aki csendre intsen titeket. :D

2016. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Emelt fővel.

Ha látják rajtad, hogy zavar a piszkálódásuk, akkor piszkálni is fognak, amíg világ a világ. Viszont, ha lesz@rod - már bocs a kifejezésért - , előbb - utóbb leszállnak rólad. Légy büszke a tudásodra, a szorgalmadra, saját magadra. És mosolyogj rájuk, mert a mosolynál nagyobb fegyver nincs.

2016. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 jól mondja!!
2016. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!