Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy menjek vissza a tesitanár...

Hogy menjek vissza a tesitanárimhoz, ha elballagtam? 14/L

Figyelt kérdés
Általános iskolába járok, de most fogok ballagni. 4 tesi tanár(egy 30 éves nő, egy 30 éves férfi, egy 55 éves férfi és egy 35 éves férfi) van a suliban és mindegyik nagyon jó fej. Ha elballagtam vissza szeretnék menni megnézni őket, de meg szeretném őket lepni. Szerintetek hogy menjek oda, mit mondjak hogy meglepődjenek? :D például most hogy esett a hó kimentünk órákon és megdobáltuk a tanárokat, arra is gondoltam hogy télen megyek el hozzájuk amikor kint vannak és úgy hívom fel magamra a figyelmet, hogy megdobom őket. Ilyesmikre gondoltam :D

2016. jan. 15. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekes. Nem kellenek csínyek, csak beszélj velük ha akarsz. Ezen kár gondolkodni.
2016. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak menj oda és köszönj neki, elég meglepetés lesz az is.
2016. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem tetszik az ötleted. Lehet ezt is, de ha nincs hó, lehet,hogy csak bemész, esetleg a tanárnőnek egy szál virággal "jöttem látogatóba""- az az igazság, hogy nagyon meghatódnak, ha visszajön egy-egy régi diák... mert noha sokan szeretnek a tanárok közül néhányat, mégis eltűnnek a végzős diákok, mint malac a rozsban.
2016. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Merem remélni, hogy megfognak hatódni. Igazából mindegyikűjüket nagyon szeretem, de a 30 éves nőnek(ő az igazi tesi tanárom, a többi csak mindennapos tesit tart) minden problémámat elmondom, meg igazából látja is rajtam ha van valami baj és akkor addig nem hagy békén ameddig el nem mondom neki, mert tudja, hogy megbízok benne és úgyis el fogok mondani :)
2016. jan. 15. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez beteges...
2016. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miért is? :)) ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor inkább ne is írj
2016. jan. 15. 21:30
 7/9 anonim válasza:
Mar miert lenne beteges? :DDD Mi a baj? Hogy nem egy igazsagtalan es rideg tanar diak kapcsolat, hanem esetleg egyenlo felkent kezelik egymast es hogy a tanarok igyekeznek a tananyagon kivuk mast is atadni a kerdezonek? Uristen. Hat teljesen igazad van. Jezusom. Meg akarja latogatni oket kesobb, mert nem akar minden kapcsolatot megszakitani olyan emberekkel,akikkel joban van. Huha de beteges. Igazad van. *szarkazmus*. Sajnalom, hogy neked beteges,hogy nehany pedagogus mast is lat a szakmajaban,mint a kotelezo leadasa:)))
2016. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, és ez igaz is amit leírtál! :)
2016. jan. 17. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj be hozzájuk, vigyél egy tábla csokit vagy süteményeket. Így megdobni valakit, ahogy írtad, elég bunkó dolog.
2016. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!