Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, hogy azért...

Az normális, hogy azért közösítenek ki, mert nem járok diákmelózni? Vagy csak velem ilyen parasztok? Egyáltalán mi közük hozzá?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális. Minden jogod megvan ahhoz, hogy ne menj el dolgozni, ha nem akarsz, de ez nem ok a kiközösítésre.
2016. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem arról lehet szó hogy az nem tetszik nekik hogy anyagilag nem vagy rászorulva arra hogy diákmunkát végezz?
2016. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az előttem íróval, lehet, hogy az a problémájuk, hogy te nem szorulsz rá (ha így van, vagy ha más az oka, de ők azt nem tudják, így ezt vonják le belőle).
2016. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 luciferko válasza:
25%

Nekem más a véleményem!


BÜDÖS A MELÓ ?????


Ebből a fiuból "országházi FIDESZ képviselő" lesz.

2016. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
A barátikörömben majdnem mindenki dolgozik tanulás mellett.Egy ember van aki nem.Az volt a véleményünk,hogy nem kötelező,de ciki huszon x évesen a szülőkön élősködni,pláne ha nincsenek annyira jó módban.Ezt így elmondtuk neki,hogy jobban érezné magát tőle.Azóta beismerte és keres már.Az a helyzet,hogy a munka egy bizonyos értelmet is sugall.Tehát aki nem akarja kipróbálni éretlen.Aztán mi is annak gondoltuk xy-t,ettől független nagyon szeretjük :)
2016. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális ha ezért kiközösítenek, mert a te magán ügyed!

Utolsó, mi van akkor ha valaki hiába próbálkozik, nem kell sehova? Lehet azt mondani, hogy ,,élősködik a szülőkön", de kérdem én... mi a frászt csináljon az a szerencsétlen, ha próbálkozik, és már jelentkezett egy rakat helyre, de még csak vissza se fütyülnek? Manapság még a diák munkákra is tapasztalatot várnak el. Hát, hogy a fenébe legyen, mikor sehova nem kell az égvilágon, és így hogy szerezzen tapasztalatot?!

Én is itt vagyok egyetemistaként, és állandóan nézem a diákmelókat, jelentkeztem többre is, de semmi!!! Most talán majd össze jön így közel a 22 évemhez egy nyamvadt napi 4 órás telefonos munka, de még simán lehet, hogy oda se leszek jó. Higgyétek el, akik állandóan ezzel jönnek, nem önszántamból élősködök a szülőkön, és azt is, hogy oltári bűntudatom van amiatt, hogy ilyen szerencsétlen vagyok, de semmiképp sem azért élek így, mert nekem ez hű de kényelmes, meg anyuci apuci elkényeztetett hercegnőjének hú de jó móka lenni, hanem mert már vért izzadva keresem a lehetőséget, de nem jött össze egyszerűen SEMMI!

Elnézést az eszmefuttatásért, senkit nem akartam megbántani, csak jól esett kiírni magamból, mert már nagyon ideges voltam!

2016. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a faszt törődsz a véleményükkel?Legyél már férfi!
2016. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!