Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan tanárról aki még azt is szóvá teszi hogy hova nézünk?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi matektanárnőről van szó, nagyon nagy nyomást fejt ki az osztályra. Rohamgyorsan száguldunk át az anyagon, tehát nekem pl. még értelmezni se sikerül a feladatokat néha mikor ő már a közepében van, erre rá még folyton lesi hogy hol hibázunk. Nekem ez így nem megy egyszerre. Pl. rendszeresen ha valaki nem arra néz amerre éppen akarja (tábla/füzet/számológép) azt szóvá teszi. Vagy kritizálja hogy mit/hogyan ír a füzetbe. Engem ezek belül nem nagyon izgatnak, de megbánást szoktam mutatni, mert arra gondolok hogy különben kinéz magának.

2016. jan. 19. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ellenállásotok dacára igyekszik elsajáttitatni veletek a tananyagot. Nem értékeli ha mással foglalkoztok.
2016. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek is, szerencsére ritkák. Tartsd a szemed a tanáron vagy a táblán, és úgy folytasd az álmodozást.
2016. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagy f.... kellene alá. Az nem jó ha rohantok mert nem értitek meg amit tanultok. Majd érettségi előtt ebből lesz a gond.
2016. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem érti meg az osztályod az anyagot, és ez például az átlagon is látszik akkor szóljatok az ofőtöknek, mert később ez azért elég nagy hátrány lesz. Főleg mert sok mindent a korábbi anyag alapján lehet megérteni.
2016. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!