Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában soha nem szólalok...

Iskolában soha nem szólalok meg, ez miért van?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim állandóan beszélnek,én meg képes vagyok egész nap csak hallgatni miért vagyok ilyen? Nagyon utálom magam.Bezzeg iskolán kivül bárkivel beszélek mindenről,iskolában meg olyan vagyok mint valami süketnéma.Vagy annyira nem érdekel amiről beszélnek hogy nincs kedvem beleszólni vagy én nem tudom... Mindig is ilyen voltam és soha nem változtam 10 éve amióta suliba járok
2016. jan. 20. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért ne utáld magad. Mi ebben a rossz?
2016. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy egy kétszinü ..... vagyok,iskolában kussolok,ha meg kimegyek jár a szám meg simán összebarátkozok mindenkivel.Az iskolatársaim semminek néznek mert csak iskolában ismernek.Azért utálom magam mert 8 órát egyáltalán meg se szólalni nagyon rossz és hiába próbálok nem tudok változni
2016. jan. 20. 16:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk a padtársammal beszélek mindig aki egyben a legjobb haverom és csak ő ismeri mindkét oldalamat,de az osztály többi része előtt akkor is csak kussolni tudok :/
2016. jan. 20. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem nyitod ki a szádat és nem beszélsz...
2016. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!