Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez milyen büntetést vonhat...

Ez milyen büntetést vonhat maga után?

Figyelt kérdés
Én és barátnőm bukásra állunk matekból, ezért óra végén amikor a tanár nem figyelt beleírtunk arra a lapra amibe írja a jegyeit, beírtunk magunknak két 4-est
2016. jan. 21. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted a tanár annyira ostoba, hogy nem fogja kiszúrni, hogy nem az ő írásával van beírva a jegy? A legtöbb tanár valamiért tudja, hogy ki miért kapott jó vagy rossz jegyet. Ha lebuktok akkor az igazgatói intő a minimum, de szerintem biztos bukás is várható. Voltaképpen csaltok.
2016. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
ugye tudod, hogy ez okirat hamisítás? :)
2016. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%
De mit is várhattunk volna egy olyan embertől, aki kettesre nem tudja megtanulni az anyagot?
2016. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Okirat hamisítás. A tanárok nagyja rész tudják hogy a 100 tanított kölyöknek milyen jegyeket adtak. (Elképesztő, de így van) Emellett fejenként két négyes amire nem is emlékszik és nem is az ő írása elég feltűnő. Én is trükköztem annak idején, de ilyet csinálni kockázatos.

Okirat hamisításnak nézz utána a google-ban és hogy mi járhat érte. Ha bejön és nem veszi észre vagy egyszerűen nem érdekli akkor mákotok volt. Én azt mondom hogy lehet játszani legközelebb is, de ezzel messze nem mentetek biztosra. Nagyon kockázatos és törvényt is sért. Más taktikát találjatok ki ha már a tanulás nem megy.

(Őszinte leszek és is pont átcsúsztam kettessel, de én inkább a dogáknál szoktam csalni.)

2016. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy kapni fogtok érte valamit. A tanár tuti kiszúrja, hogy nem az ő írásával, tollával van beírva a jegy.
2016. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ez okirat-hamisítás. Én egyszer véletlenül más jegyet diktáltam be magamnak, mint amit kaptam, mert a dolgozat kiosztása után kb. napokkal került elő a naplónk, a tanár mégis meggyanúsított azzal, hogy szándékosan diktáltam be jobb jegyet magamnak. Én osztályfőnöki intőt kaptam érte, de a szüleim szerencsére nekem hittek, így semmi nem lett a dologból. De az más dolog, hogy ti magatok írtatok bele a naplóba.
2016. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Én annak idején olyat csináltam hogy fél év alatt megszoktuk hogy a kémia tanár nagyon rendetlen volt. Össze vissza hagyott el dolgozatokat, egy-két embernek mindig hiányzott. Ezért ha úgy voltam vele hogy megkaptam, de nem volt valami jó jegy akkor egyszerűen zsebre vágtam és azt mondtam hogy én nem kaptam. Akkor volt amikor következő órán megírtam újra, de olyan is volt hogy bocsánatot kért és beírt helyette egy ötöst.
2016. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, nem a naplóba írtátok be a jegyet, hanem csak a tanár jegyzeteibe.

Azért a tanár jegyzetei egyáltalán nem hivatalosak, ez nem okirat hamisítás, de a tanárnál ezzel tutira elvágtátok magatokat. 100%, hogy tudja, kinek milyen jegyei vannak, és miért kapta őket.

2016. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tanultok inkább?
2016. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végülis mi lett?
2016. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!