Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetnék menő? Többi lent

Hogyan lehetnék menő? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy 12 éves kitűnő tanuló lány vagyok. Semmi smink, csak márkás ruhák. Kozmetikushoz is járok. Sokat olvastam h a személységen múlik a menőség. De nem, az osztályomban van egy nagyon k*csög, de menő lány, mert mindenki követi a frizujáját, stílusát stb.. Szeretnék én is menő lenni. De hogy? Kérlek értelmes válaszokat!! Előre is köszii!!

2016. jan. 23. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegséged van. Ne akarj menő lenni. Látszik, hogy még kicsi vagy, később rájössz, hogy miért nem előnyös ez. Osztálytársadra majd vevő lesz az összes páwaszar antihím egyed, akik majd ide-oda hazudnak neki és becsapják, te meg majd az igazi fiúknak kellesz, akikből nagyon-nagyon kevés van, de ők nem is vernek át és szeretnek. Ez még a jövő zenéje, de a jövőt a jelenben építed. Foglalkozz továbbra is a tanulással!
2016. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 éves vagy, nem is tudom hogyan közöljem veled, de a "menőségtől" nem leszel több sem jobb. Legyél önmagad és ne a megjátszásra hajts.
2016. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Te hülye vagy.

Egyátalán,miért fontos az,hogy "menő" legyél?? Szerinted ez egy erély? Nem leszel tőle több,elárulom. Nem leszel intelligensebb,nem lesz több a pénzed,nem lesz még több barátod. (barát alatt az igazi barát szót értem,nem azokat,akik azért koslatnak utánad,mert starbucksos pohárból iszod a vizet meg iphone 6S-ed van.)A népszerű emberek pedig valószínűleg azért népszerűek,mert nyitottak,közvetlenek,jófejek. (vannak kivételek,természetesen.) Majd később megérted. Csak a személyiség számít. Ne az osztálytársaidnak vagy bárkinek akarj megfelelni,hanem saját magadnak. Elég elkeserítő,hogy a velem egykorúak többségének ez a fontos. Te ne akarj olyan lenni mint ők.

14/L

2016. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menjél.
2016. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tozser Alex válasza:

Menő egymódon lehetsz. Ha bek@rvulsz.

De azzal nemfogsz semmire menni, csak maximum még középiskolába, a sok lanos között.

Ha lányok közötti menőzésre gondolsz, ottsem másabb..Mindig az a menő akibe többen jártak..

De ha ezt az utat választod, akkor csak a sok kanos fiunak fogsz kelleni..

Nem akarom teletomni a fejed 12 evesen..

De hát ezvan..

Maradj amilyen vagy, ne legyen feltunesi viszkedetseged.

Hidd el, kesobb nemfogod megbanni..

De ha a masik utat valasztod, az olyanokat 14 evesen toljak be a mutobe abortuszra keszulve..

2016. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szar válaszaitokat! :P
2016. márc. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!