Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A suliban folyamatosan piszkálnak,próbálnak megalázni,hol csak tudnak.Már nagyon meguntam azt,hogy görcsösen megyek be a suliba,mert tudom hogy be fognak szólogatni nekem,sértegetni fognak,vagy megalázni.Az osztályomból,egyetlen egy igaz barátom sincs.Akik meg mégis ott vannak nekem,azok is kibeszélnek,kihasználnak.Jó pofiznak előttem,de közben mikor nem vagyok ott velük,mindennek elhordanak.Ok nélkül.Az ízlésemmel van bajuk,hogy nem fizetnek nekem a szüleim,mikor jó jegyet(ötöst) kapok,nem kötözködök emberekkel,és nem "fiúzok",mert még fölöslegesnek érzem.Ha én jobb jegyet kapok mint ők,lenéznek.Meg ugye,mikor valamit kapok a szüleimtől vagy valamit veszünk,arra is irigyek.Szóval már nagyon zavar,és bánt a dolog,amit ők csinálnak velem.Eddig már többször is elsírtam magam itt-ott,mert nagyon rossz érzés.Mit tegyek szerintetek?Iskolát nem válthatok,nekik menni,meg nem mehetek.Mivel gyengébb vagyok néhányuknál,a másiknak meg a szüleitől tartanék.Meg ugye az maradt még hogy nem foglalkozok velük.De mikor már az egész iskola előtt megaláznak,azt nehéz benyelni.Ti mit tennétek?



2016. jan. 23. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szólj vissza legyél már keményebb...
2016. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sajnállak, de talán az lenne a legjobb ha nem vennél róluk tudomást,tudom nem könnyü, de egy időmulva talán abba hággyák

Hany éves vagy?

2016. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tozser Alex válasza:

Az éved engemis érdekelne, énis fiatal vagyok, de engem igy nevelnek.Nem bunkó kreténnek, és nem flegmázonak, hanem erösnek.

13/F vagyok, tudom te lány, de állj ki magadért, és ne félj. Ezek a nyálas kislányok nemtudnak rajtad sebet ejteni. Nem azt mondom hogy verettesd ossze magad, hanem állj ki magadért.Engem ugy nevelnek, hogy főleg magamban bizzak, mert az emberek hátbatámadnak, es a gyengék vesztenek.

2016. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13 vagyok.xd
2016. jan. 23. 18:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!