Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a különbség az iskolai...

Mi a különbség az iskolai zaklatás és az egyszerű hülyéskedés kózött?

Figyelt kérdés
Velem csinálja egy gyerek, hogy pl órán ha a melegekről, vagy ahhoz hasonló dologról van szó beordítja a vezetéknevem, vagy szól nekem valami baromságot.
2016. jan. 31. 21:25
1 2
 1/13 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem ez csak hülyéskedés, a zaklatás lenne akkor komolyan mondaná, és ezt a szemében is lehet látni, hogy bántani akar.
2016. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez csak "hülyéskedés" részéről, de mivel te már feltetted a kérdést neked valószínűleg több...

ne hagyd reagálás nélkül, az a legrosszabb, amit tehetsz, mert bátrabb lesz és utána már az ő részéről is átmehet zaklatásba, ami neki szórakozás lesz.

Mondj rá barmit, ne szidd, inkább próbáld viccesre venni.

"nem mondtam, hogy tegezhetsz" vagy bármi ilyesmi, csak ne lássa, hogy fosol.

2016. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem súlyosan becsületsértő, hogy rendszeresen a melegekről van szó, és az ő vonatkozásukban a te nevedet kiabálják be, mint ha te is az lennél. ha számodra ez bántó, akkor ez már nem hülyéskedés... ha kölcsönösen szivatjátok egymást, és röhögtök rajta, akkor hülyéskedés...de ha már rosszul esik valakinek, akkor már bántó...

bár nem értem órán miért van szó a melegekről...

2016. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

lényegtelen, hogy most mi az a kérdés mi lehet belőle...

Mondom az elviccelés lehet a legjobb irány, ha nem reagálsz elfajul, ha dühösen reagálsz lehet az is leállítja, de az is a kiközösítés felé hajtja a vizet

2016. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha frappánsan tudsz reagálni ő kerül alulra
2016. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Volt már hogy megkérdeztem, hogy miért, azt mondja csak hülyéskedik.

Néha viszont bosszant, példa: mondja a tanár "de meleg van kint" Ő: "itt ül bent".

Az a baj hogy elég érzékeny vagyok és nem tudom eldönteni, hogy ez most mi.

2016. jan. 31. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk minden osztályomban ment a szivatósdi. Vidám osztály voltunk. Senki kárrás sem ment a dolog. Mindenki megtanulta elviccelni a dolgot és visszadobni a labdát.
2016. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezzel bátorítod hidd el, ne sajnáltasd magad vele, most én a másik oldalról tudok neked tanácsot adni, mert én is általában abban a társaságban voltam, akik kicsit zaklatták a visszahúzódókat, bár én személy szerint nem igazán vagy nem éreztem úgy :D

Most gondolom az egész osztály felnevet rajta és közben téged meg lenéznek meg se szólalsz és már rád is sütik, hogy kis töketlen vagy, miért ne lehetne máskor is szórakozni vele...

El kell poénkodnod a dolgot!

2016. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit mondasz... :-) Az ilyeneken csak vihogtunk. Még a tanító is. Mert hülye viccek és jól adják ki magukat!

Ha pedig komoly,akkor sem kell negatívan felfogni. Verd ki a facod,járj reggelente futni. Levezeted a frusztráltságod,és lepattannak majd rólad könnyebben ezek a pszichés "bántalmazások". Csajozz,dugj és máris sérthetetlenebb vagy.

2016. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a 6-os válaszodra pl. azt mondanám, hogy "akkor fáradj ki légyszíves" vagy hasonlók, érted?
2016. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!