Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az ilyen tanulók?

Figyelt kérdés

Van az osztályomba egy-két ember, aki folyton azon sír, hogy nekik mennyire nem megy a tanulás, aztán persze ötös dogát írnak. Pl. múltkor megkérdeztem az egyik csajt, hogy megy-e neki a matek, erre azt mondja, hogy nem, ő egyáltalán nem érti, fogalma sincs, hogy fogja megírni a dogát. Tegnap kiosztották a dogákat, hibátlan lett neki.

Másik helyzet, hogy kémiát megírtuk, kérdezem, milyen lett, erre azt mondja, hogy összeteszi a két kezét, ha megvan a hármas. Kiosztják. Még szép, hogy ötös.

Egy másik tanuló... Írtunk egy dogát, már nem is emlékszem, miből, de elkezd utána sírni, (SÍRNI!!!) hogy ez neki mennyire szar lett, alig tudta stb... Kiosztják, ötös.

És mindig ez van, most ez nekik mire jó Hogy sajnáljuk szegénykét, hogy jaj, de szar neki? Csak az én osztályomba vannak ilyenek vagy máshol is? Titeket nem idegesítenek vagy már megszoktátok?



2016. febr. 11. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Inkább a saját tanulmányaidra összpontosíts.
2016. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Foglalkozz magaddal.
2016. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Oké, de ez most mire jó nekik? Ha tudom, hogy valami jól sikerült, akkor nem kezdek el mártírkodni, hogy mennyire rossz lett stb... Vagy ennyire nem tudják megítélni magukat? Nem értem...
2016. febr. 11. 15:26
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Semmi közöd hozzá.
2016. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem a te dolgod. Tanulj.
2016. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Hiába szavazgatsz le mindenkit, igazuk van. Semmi közöd hozzá, gyökér.
2016. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem szavaztam le senkit, de mindegy... Az értelem már megint megmutatkozott benned is.
2016. febr. 11. 16:12
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Unalmas a saját életed?:DD
2016. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg nincsen hozzá semmi közöd, de azért megértem a "problémát" :)

Engem alapvetően nem érdekel, hogy másnak milyen jegyei vannak vagy mennyit tanul stb., nem szoktam ilyenekkel foglalkozni. Viszont azt utálom mikor például van egy olyan anyagrész, amit nem nagyon értek és ezért megkérdezem egy osztálytáram, akinek jó jegyei vannak az adott tantárgyból, hogy ezt próbálja meg elmagyarázni vagy valami (nem egy komplett korrepetálást várok tőlük, csak egy kis segítséget, ami pár perc) és akkor erre azt válaszolja, hogy "ő ezt nem érti, neki is egyes lesz, azt se tudja mit veszünk stb.". Én ezt elfogadom, hogy akkor nem tud segíteni, azért meg is köszönöm neki. Mikor kiosztják a dolgozatot akkor meg kiderül, hogy hát ő írta a legjobbat...Ilyenkor mérges szoktam lenni...és nem arról van szó, hogy nekem nem segít mert utál vagy csak nem vagyok neki szimpi, hanem senkinek, a legjobb barátjával is ezt csinálja...Rendben van, hogy nem az ő dolga megtanítani ezeket meg olyan is van mikor valaki ért valamit, de nem tudja elmagyarázni úgy, hogy azt a másik megértse, de azt nem tudom megérteni, hogy akkor ezt miért nem lehet elmondani és nem hazudozni meg sajnáltatni magát...

2016. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Engem is idegesit az ilyen, egyik lány osztálytársam is ilyen fajta...Utálom, amikor tényleg nem értek valamit és mondom barátnőméknek a dolgozat után, hogy ez de szar lesz, szerintem 3-ast fogok rá kapni, meg ilyesmi, erre az a csaj közbeszól, hogy ő már annak is örül, hogy ha a 2-es meglesz neki...És mindenki megy őt vigasztalgatni, hogy jajj, majd ir legközelebb jobbat, stb. Aztán kikapjuk és alig van vagy 1-2 pont hibája. Nekem meg 2-es vagy 3-as lesz. Legalább ne sajnáltatná magát direkt csak azért, hogy mindenki vele foglalkozzon..
2016. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!