Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez zaklatásnak és lelki...

Ez zaklatásnak és lelki terrornak minősül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van az osztályomba egy fiú, akire majdnem mindenki hallgat. És ez a fiú folyamatosan szekál(pl. Cicámnak, életemnek szólit, vagy csúfol az alakom miatt. )Ezt nap, mint nap hallgatnom kell. Mit tegyek? Ha elmondom az ofőnek, mindenki megutál, stb. Már kezd elegem lenni. Nagyon rosszul esik. Ha leulök vele beszélni, akkor nem figyel rám. Létszi, segítsek. (Most nem akarok iskolát váltani, mert csak 1,5 év van hátra)

Kérlek, értelmes válaszokat adjatok!



2016. febr. 17. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Jelentsd. Ofo, igazgato, szulo.

Akkor.mindenki utalni fog. S ez teged erdekel? XDXDXDXDXDXDXDDD

Ne legyel nevetseges.

Ez komoly lelki terror, igen.

Egy ilyen negativ emberrel nem lehet beszelni.

Irj ha jell segitseg.

2016. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eltűröd, visszaszólsz, vagy szólsz az ofőnek/szüleidnek, akik az igazgatóval karöltve gatyába szedhetik a gyereket, vagy a szüleinek szólhatnak, hogy emlékeztessék hol a helye. Ezek az opciók vannak.
2016. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ez komoly lelki terror, igen."

Nem, nem az. Egyáltalán nem.

Az én sulimban egy srác megfogta a másiknak a nyakát ok nélkül és megfenyegette.

Ez a lelki terror. Kicsit távol állsz tőle.

2016. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen negativ emberrel nem lehet beszelni. "

Köze nincs ahhoz hogy negatív. Bunkónak hívják a srácot... Ne hallgass az első válaszolóra.

2016. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!☺

Anyumnak szóltam, de azt mondta, hogy szólhak neki vissza. De nincsenek jó beszólásaim. Ofőnek szólnék, de... Ha felidegesít akkor megütöm. Viszont ő is fellök. Mire hivatkozzak az ütésekkel?

2016. febr. 18. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal hivatkozz, hogy ő pedig beszól és zaklat. Úgyis neked fognak igazat adni, mert lány vagy egyrészt, és mert igazad van.
2016. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Amíg fizikálisan torlod meg a szóbeli bántását addig ne is reméld, hogy bármi esélyes van. Menj bele a játékaiba. Cicámnak szólít? Találj ki neki te is neveket. Pl mókuci, és egy laza mondattal hagyd rá. Persze így van úgy van.... Nem kell vele foglalkozni.
2016. febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

A cicázást már nem csinálaj, de...... Hiányzik! Szeretem a fiút, és lécci ne hurrogjatok le, hogy "Miért tetszik ez a bunkó?" stb. beszólásokkal, mert én se tudom! De akkor mit tegyek? 5 féle válasz és 5 féle opció jött!😩

2016. febr. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!