Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előny vagy hátrány ha egy...

Előny vagy hátrány ha egy középiskolai tanárt 30 felett is összekevernek a 18 éves diákjaival?

Figyelt kérdés

Pl egy szitu. Osztálykirándulás, egy osztály + tanár a vonaton, jön a kalauz. Csoportos jeggyel utazunk, tanár átadja a kalauznak.

Mire a kalauz: ezt rádbízták? Tanár nincs veletek?

Mire a tanár: hát én vagyok a tanár!

A kalauz: na ne…

Hol a tanár??


Röhögés…


Ez milyen? Előny vagy hátrány?


Mert nagyon sokak álma hogy fiatalabbnak nézzenek ki koruknál.


2016. febr. 18. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem tök jó :D

Tőlem is mindig személyit kérnek mindenhol, pedig már 25 vagyok :D

2016. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ne félj tesómmal is így volt aztán valahogy 1 év alatt behozta (vagy inkább elhagyta) a 10 év előnyét kinézetben. Nem vicc.
2016. febr. 18. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:

ha a diákok körében megvan a tekintélye, akkor a fiatalság előny :D ha a gyerekek nem veszik komolyan, és haverként tekintenek rá, az baj...

de ismerek én olyan tanárt akitől 28 éves korában már az egész suli rettegett :D pedig amúgy az ilyen sulis focibajnokságokon ő is rúgta a bőrt...de van aki azzal kezdi, hogy gyerekek tegeződjünk, csoportmunka, szabadfoglalkozás, sztorizgatunk, és ha tanulni kéne tényleg, akkor nincs semmi fegyelem...

2016. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemelyfuggo. De esetek nagy reszeben elony.
2016. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hátrány, mert nehéz így modelleznie egy felnőtt viselkedését. Osztályfőnökként vagy kísérő tanárként ez is feladata.

Eléggé aláássa a tekintélyét, ha a kalauz hülyegyereknek nézi (értsd: azt hiszi, szórakozik vele egy gyerek), közben a szerencsétlen tanár meg vörösre fúvódik a megalázó helyzetben.

2016. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben a szituációban erős hátrány és nagyon megalázó.
2016. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval summa summarum többnyire nem az.
2016. febr. 19. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szívesen megismerkednék azzal a tanárral! :-D
2016. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!