Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a bajuk a lányoknak velem?

Mi a bajuk a lányoknak velem?

Figyelt kérdés
Most mentem fel gimibe és ez már a 2. csaj aki rám van szállva.Az előző hála Istennek lekoccant, neki az volt a baja hogy flegmán nézek rá pedig mielőtt belém kötött nem is láttam. :D Visszafogottan és normálisan viselkedem tehát nem értem mi bajuk...Végig megyek a folyosón és látom a lányokon azt a sok gyűlölködő tekintetet. :D Ez a csaj meg nem tud úgy elmenni mellettem hogy ne jönne nekem vagy ne szólna be. Eddig nem szóltam neki vissza semmit, úgymond lesz*rtam, de annál jobban csinálja..
2016. febr. 23. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg...

Jelentsd tanároknak.

2016. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kérdeztem mi baja aztmondta semmi

tanároknak ha jelentem akkor meg azzal fognak piszkálni..

2016. febr. 24. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? :D:D:D:D
2016. febr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt a "most mentem fel gimibe" szókapcsolatot nem teljesen értem. Ha azt jelenti, amit elsőre gondolok, hogy iskolát váltottál, akkor te vagy az új egy összeszokott társaságban és ezért kinéznek.

Keresnék barátokat, gondolom nem csak ez a két lány jár az osztályotokba.

2016. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti most elsős gimiben.
2016. febr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Verd meg
2016. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!