Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Ált. Isk. Ben egy...

Mit tegyek? Ált. Isk. Ben egy különösen undok lány piszkálja a barátom.

Figyelt kérdés

Felsős vagyok, lány, mindkét ember osztálytársam, szintén lányok. A barátnőmet azèrt csùfolja, mert nem olyan tehetséges tesiből , meg gondolom azért is, mert jòlneveltebb és nem olyan undok. Szinte azt is mondharnám hogy ősellenségek.

Ma is sértegette òrán. Nekem persze elkezdett remegni a kezem a méregtől és már szòltam volna vissza, de hát nem akartam elveszteni a fejem. Azért is nem tartják őt sokra, mert nincs facebookja , és szeret olvasni, vagyis mert kicsit kívülálló ami szerintem nem baj. Nem akarok rászòlni úgy arra a kis vakarcsra, hogy őt uzánozom vele. .



#Sèrtegetés
2016. márc. 3. 15:32
 1/1 anonim válasza:

En a helyedben azt csinalnam, hogy osszegyujtenek rolla dolgokat. Figyelnek arra hogy masok hogy viszonyulnak hozza, es amikor ujra ilyet csinal, a fejehez vagnam a dolgot.

De en iylen vagyok, te ha kicsit visszahuzodobb vagy, akkor ez lehet nem lesz jo megoldas szamodra...

2016. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!