Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános iskolás felsősök!...

Általános iskolás felsősök! Ti már öleltétek meg az egyik tanárotokat?

Figyelt kérdés

Kérlek részletezzétek! Mikor, miért, hogyan? Hányadikosok vagytok?...

Köszönöm!


2016. márc. 4. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsős másodikos voltam kb😀😀 mert szerettem a tanárt mindenkivel nagyon kedves volt😊 Most meg egy hárpia.😂 De a tesóm tanárja is átölelt már😀 Meg asszem egyszer az oszf-t egyszer most 8-ba viccből😁😁😁
2016. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy a másik oldalról írok (tanárnő vagyok), de engem néha meg szoktak ölelni a felsősök. Találkozáskor, vagy ha valami nagy öröm éri őket és elmesélik.

Ja, meg a volt osztályomban a ballagó nyolcadikosokkal volt nagy ölelkezős sírás-rívás :D

2016. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Két évvel ezelőtt , amikor ötödikes voltam. Év végén a matek tanár elhagyta az iskolából mert külföldre ment a férje után . Ő volt az, akivel minden kis dolgokat megbeszelhettem.

Mai napig hiányzik. 13/f

2016. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen öleltem már meg tanárt😂 nem értem ebből miért kell ennyit kihozni... és még válaszolva a kérdésedre azért mert pl évvégén vittem az ofőmnek virágot (nő) sőt képzeld el még puszit is adtam neki😂 6. os vagyok de ezt minden évvégén eljátszottam eddig.😂 13/L
2016. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ja. Virág átadáskor mindig akármelyik tanáromról legyen szó. Tavaly év végén a kémia tanárnőmet mert azt hittük hogy elmegy (azt mondta nekünk de végül maradt :D) Versenyek után a vallás tanárnőmet. Sőt amikor valamitől nagyon megijedtem az ő vállán sírtam.

Kisebb osztályban a jelenlegi matektanárnőmet ölelgettem (mondjuk ő kereszt anyum is, de ha nem tanítana alig látnám) és a volt tanítónéniimet. Persze ezek mellé puszi is társult mindig. Mondjuk férfi tanárt még nem öleltem meg (lány vagyok) de mivel mindjárt búcsúzok tőlük az is hamarosan következik.

2016. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Két hete voltunk egy kiránduláson ahol velünk volt egy férfi tanárom is. Ahogy mentem az ösvényen beért és simán magához ölelt (hátsó szándék nélkül) és érdeklődött, hogy mi bajom van (fáradt voltam).

Egy hete voltam egy versenyen (három napot voltunk egy idegen városban) Mivel egy suli társammal külön mentünk fel és a tanárnőnk csak első nap estéjén jött fel amikor megérkezett gyakorlatilag a nyakába ugrottunk. Amikor hazaértünk és leszálltunk a buszról búcsúzásképp megint megöleltem (bár ez őt meglepte). 14/l

2016. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem soha, és nem is fogok egyet sem. (Najó,nem merek felesküsni hogy soha, de ameddig emlékszem, nem öleltem meg)

De szerintem nem is kell ölelgetni.

2016. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Öleltem.:D

Elsőben,másodikban a tanárnéniket,mikor jöttek dolgozni.XD

Volt olyan,mikor jött egy tanárnéni melózni,letámadta az egész osztály,és elkezdtük ölelgetni,meg minden.ma már utálom.:D


felsőbe már nem nagyon.:D De előfordult.De akkor is csak 1 személyt.Az ofőmet. Konkrétan olyan mintha anyukánk lenne.Nagyon szeret ő is minket,meg mi is őt.Volt olyan,mikor nagyon rossz napom volt,elpanaszoltam neki a bajom,és megöleltem.De nem vette rossz néven.:) Szóval olyan mintha ő lenne a pótanyukánk . :D


+nemsokára elballagok,szóval lesz sírás rívás.....de akkor is csak 1 tanár miatt.Az ofőm miatt.Szerintem akkor megölelem.Mert nagyon rossz lesz tőle elvállni.A többi tanárt meg szembe tudnám köpni...

2016. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár már nem vagyok általános iskolás, de amikor az voltam, nekem az osztályfőnököm (aki egyben a föcitanárnőnk is volt) volt ilyen ölelkezős típus.

Az egész osztály imádta őt, mert mindig olyan anyáskodóan viselkedett mindenkivel és róla tényleg elhittük, hogy törődik velünk (nem úgy, mint például a gimis osztályfőnökömről, aki kábé lesz*rta az egész osztályt).

Persze tudott fegyelmezni is minket, ha kellett, de erre ritkán került sor, mert kivívta a tiszteletünket annyira, hogy ne akarjunk rendetlenkedni az óráin.

Na, de eltértem a tárgytól.

A lényeg, hogy ő gyakran ölelt magához engem és a többi osztálytársamat, mondjuk ha szép eredményt értünk el egy versenyen és gratulált, vagy ha épp túl voltunk vele egy lelkizős beszélgetésen.

Emlékszem például, hogy egyszer, még ötödikben, történt velem valami megalázó dolog, aztán később, mikor négyszemközt voltunk és neki meséltem, annyira kiborultam, hogy elkezdtem sírni. Ő meg csak magához ölelt, szelíden simogatta, cirógatta a fejem és türelmesen megvárta, amíg megnyugszom. Biztos vagyok benne, hogy ezt egyik másik tanártól se kaptam volna meg.

Nagyon kevés tanárt szerettem annyira emberileg, mint őt. Szerencsére még ma is tartjuk a kapcsolatot :)

2016. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aha nyolcadik után a ballagáson az összes tanáromat( akik tannítottak engem persze) megöleltem és megköszöntem nekik mindent amit tanítottak nekem az évek során
2021. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!