Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Össze fogok jól barátkozni az...

Össze fogok jól barátkozni az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Most lettem kilencedikes, és a legjobb barátaim nem abba a suliba jöttek amibe én, és nagyon hiányzik a régi osztályom... szereztem pár új barátot, de sokszor azt érzem, hogy ez így nem jó... lehet ha türelmetlen vagyok, csak nemtudom, hogy milyen lesz a következő 4 év velük, hogy össze tudunk-e majd annyira barátkozni, hogy mindent együtt csináljunk stb.

2016. márc. 5. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, a régi osztályomból teljesen egyedül kerültem a mostani sulimba, annyi különbséggel, hogy én utáltam a régi osztályom. Az első pár hétben kicsit érdekese lesz a hangulat, de hamar összebarátkozol majd velük. Ettől mindenki fél :) Sok sikert!
2016. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó lesz az.

Nem maradhatsz ugyanazzal a 10 emberrel 100 éves korodig.

2016. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!...csak még idő kell :)
2016. márc. 5. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó sz*r is lehet, nálam az volt, aztán letettem egy osztályozót, átmentem eggyel felettünk levő osztályba, még sz*rabb lett :"D

Fő az optimizmus. El lehet lenni jó osztály nélkül is :// persze úgy nem az igazi...

2016. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellene mindet együtt csinálni? Az embernek legyen 2-3 barátja, egy osztályközösségből mondjuk, egy! A többit az élete során máshol találja meg. Az nem barátság, csak haverság, amiről te írsz. Az is jó, ha az osztálytársak kedvelik egymást, de a barátság az más, ennél több. Erre törekedjél, hogy egy ilyen barátod is legyen az osztályból.
2016. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!