Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert utal engem az osztalyfon...

Miert utal engem az osztalyfonokom? 13/l

Figyelt kérdés

A mi osztalyf.-unk 6.-ba jott hozzank, akkoriban eleg jo tanulo voltam, most 7.-ben nem nagyon jo, azert mert nagyon egyedul vagyok mert elment a legjobb bnom, most van 2 is de nekem o nagyon hianyzik.

Szoval egy kicsit depis vagyok kb. 1 honapig vagdostam is magam, de az a lenyeg hogy pl. regen az ofom semmiert sem szidott le mwg akkor sem ha bejott hozzank tesi orat nezni (mert nagyon rosszak szoktunk lenni tesib es ellenorizte az osztalyt) nem vagyok valami jo tesibol, es mult evben azt mondta h orul h azert megprobalom a dolgokat, ebbe az evbe meg mindig kritizal, hogy csinaljam mar, meg h bena vagyok stb.


*nem csak azert vagyok depis mert elment az LB-m hanem csufolnak is.

UI:bocs ha nagyon rosszul fogalmaztam, de siettem es telorol nehezebb.



2016. márc. 8. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a leírásodból az jön át, hogy odafigyel rád, a te érdekedben. Ha nem lennél neki szimpatikus, akkor mindent szépen rád hagyna.
2016. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt

Azt en is tudom hogy vedeni akar mult evbe is ez volt, de most le is szid minden aprosagert, meg gunyosan szol hozzam, multkor mar majdnem beszoltam neki.

Meg nekem nagyon nem tetszik hogy igy ved, mert nem az anyam, na meg idegesito.

2016. márc. 8. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
mert olyan hülye, ha ló lenne, tolná a kocsit.
2016. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

engem a kémiatanár utál

ha nem vagy stréber valaki mindig utálni fog

2016. márc. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!