Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondjam majd ezt a tanáromna...

Elmondjam majd ezt a tanáromnak, vagy tényleg totál hülyének nézne már ezek után?

Figyelt kérdés
Nemrég írtam egy versenyt, és ugye van a feladatlap, meg az a kitöltögetős lap, ahová átviszem a feladatlapomban leírt dolgokat.. Hát én egyből a kitöltögetősnél írtam be a válaszaimat, és párszor lehúztam a dolgot.. Utólag pedig elolvastam, hogy ott már nem is szabadna javítani. Pedig sose csináltam még így, csak gondoltam időt spórolok vele, mert a névnapja volt a tanáromnak, és nem akartam, hogy miattam legyen bent 4-ig a névnapján.. Találjak majd ki egy normális indokot, vagy ez tényleg nagy hülyeség?
2016. márc. 8. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kedves gesztus, értékelni fogja
2016. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kedves gesztus, viszont a verseny szempontjából egy felelőtlen döntés volt. Szerintem jobban örült volna a tanárod, ha jól megírod a versenyt, mint egy ilyennel elrontani.
2016. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!