Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felvegyem a kapcsolatot a...

Felvegyem a kapcsolatot a tanárommal? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Azonos neműek vagyunk, mindketten nők, még mikor gimis voltam jóban voltunk, akkor anyámként szerettem és rajongtam érte. Sokat beszélgettünk, párszor sulin kívül is találkoztunk, de aztán egyre távolságtartóbb lett, sose mondta ki de célozgatott arra, hogy jobb lenne ha megtartanánk a kellő távolságot és nem barátként kezelnénk egymást. Mivel nem mondta ki konkrétan és nem értettem a viselkedését ezért a buta kamasz fejemmel eléggé rátapadtam, próbáltam vele megbeszélni, erre egyszer nagyon berágott, utána nem sokkal el is ballagtam így nem valami jó hangulatban váltunk el. Nem beszélt velem, sokszor köszönni se köszönt már.... Valamelyik nap láttam a városban és azon gondolkodtam, hogy így felnőtt fejjel jó pár év után talán felvehetném vele a kapcsolatot. Szerintetek?

24/N


2016. márc. 9. 22:58
 1/4 anonim válasza:

Szia! Szerintem bátran keresd meg, de számítanod kell arra is, hogy nem fogadja a közeledésed, de ezt tiszteletben kell tartanod. Viszont neadjisten, hogy ez legyen, ezesetben annyit kérdezz meg tőle, hogy miért ilyen veled, ennyit megérdemelsz. Viszont szerintem ennyi év után inkább pozitívan áll majd a dologhoz, úgyhogy hajrá!

Majd írd meg, mi lett :)

2016. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazából ez már csak olyan, hogy ha bejön örülök neki, ha nem az se baj:)
2016. márc. 9. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
szerintem inkább a tanszereiddel vedd fel a kapcsolatot :) ne rosszalkodj
2016. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet ,és vidd el vacsorázni béke kedvéért,én azt tenném :)
2016. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!